Co to za dźwięki?

Mefyou

New member
Mam amplituner yamahy i gdy wybiore opcje movie czy leci film czy wiadomości to z frontów i tylnich słychać taki dźwięk jakby strzelanie z pistoletów laserowych(piu piu ;D) ale tylko wtedy jak jest dialog. W stereo i 5ch nie słysze tego lub poprostu jest zagłuszane przez głośniejszy dźwięk
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Chyba chodzi Ci o dolby pro logic. Gdy masz tak ustawione to wtedy stereo przerabia ci na pseudo 5.1, a przynajmniej się stara, ale wlasnie nie zawsze daje rade.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mimo to nie powinno byc zadnego "piu piu" i strzelania z pistoletow laserowych ;) , ja czesto slucham w PL (bez znaczenia co to za tryb) i nic takiego nie wystepuje.
 

Mefyou

New member
Nawet jak film jest nadawany w dolby digital to też mam taki dźwiek. Mam ustawione cały czas pro logic ale nie wiem czy to się tylko włącza jak jest stereo czy w dd też i przerabia mi z dd. Na amplitunerze wyświetla się cinema dsp
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Mimo to nie powinno byc zadnego "piu piu" i strzelania z pistoletow laserowych ;) , ja czesto slucham w PL (bez znaczenia co to za tryb) i nic takiego nie wystepuje.
U mnie się zdarza, np. przy wiadomościach z tv i tylko jak przyłożę ucho do kolumn. Na starym zestawie plastikowego kina i innym telewizorze też to miałem.
 
Do góry