Co sadzicie o Harman Kardon BDS 880 ?

polska4510

New member
Witam,

Jestem nowy na tym forum, i chciałbym się podzielić moim dylematem. Wiec od kilku tygodni myślę nad wymiana aktualnego kina domowego które jest już stare i badziewiaste (Thomson). System ten to typowy 5.1 z dvd.

Mam do wydania okuło 7 tysięcy i chciałbym znalesc coś odpowiedniego, otóż posiadam bardzo dobra plazmę Panasonica i dobry dysk multimedialny (Popcorn Hour A400). Oglądam dużo filmów w formatach MKV,M2TS, 3D itd, chciałbym wreszcie poczuć ten dźwięk który świetnie będzie pasował do jakości wideo :).

Interesuje mnie przedewszystkim cos all in one czyli nie jakiś potężny amplituner HIFI w stylu Pionner ... (który już posiadam) szukam bardziej coś do słuchania i oglądania filmów i od czasu do czasu słuchania muzyki. Wiem ze oddzielny ampli AV i do tego jakis zestaw kolumn lepiej by sie sprawdził ale to mnie nie interesuję, potrzebuje coś w stylu tego BDS 880 (posiada Bluray).

Rozmawiałem z gosciami od Harmana Kardona i Boston Accoustics i bardzo mi się spodobał ich sprzęt. Moze ktos z was mial do czynienia z seria BDS nie koniecznie 880. Lub może macie jakieś propozycje od innych marek.

Dzieki i mam nadzieje ze uda mi się wreszcie coś znalesc :)
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Harman robi dobre zestawy zintegrowane. Mój szwagier na 20m2 ma zestaw Harmana (znacznie tańszy, modelu nie pamiętam) i do kina domowe zestaw ten sprawdza się bardzo dobrze. Oglądałem u niego 2-3 razy filmy i grało to przyjemnie. W stereo już oczywiście szału nie ma, ale nie ma co się oszukiwać kolumny "drewniane" zagrają w stereo lepiej. Do tego ma ładny design i jest dobrze wykonany. Ewentualnie możesz się też zainteresować ofertą BOSE.
 

sreg

New member
Sprzęt taki posiadam spoko. Ale kupiłem sprzęt i się okazało że subwoofer jest walnięty. Wysłałem i czekam. Dziwne przy tego typu sprzęcie.
 

polska4510

New member
Rozumien, mhh sluchalem bose kilkanascie razy wiec wiem jak sie sprawuje.

Chcialbym sie dowiedziec czegos wiecej na temat HK 880, czy jesli zdecydowal bym sie kupic ten zestaw, czy mogl bym w przyszlosci zostawic sobie ampli i tylko dokupic jakies inne kolumny 5.1 np jamo lub ... czy nie ma takiej mozliwosci podlaczenia ich pod ten sprzet?
Bo dziwnie wygladaja te wyjscia na kolumny na tym ampli, sa zaslepione jakims bialym plastikiem? Chcialbym wiedziec czy oprocz suba reszta kolumn jest na kabel?

Jesli ktos mial z nim do czynienia niech podzieli sie uwagami pod wzgledem jakosci,mozliwosci itd :)
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Ma teraz w mieszkaniu Harmana BDS577 + JBL Studio 270 i rewelacja, ten fajny gadżet ma dużo pary, w firmie słuchałem sobie BDS577 + Studio 580 :)

Z tego co wiem maja pojawić się jeszcze zestawy 5,1 z dużymi kolumnami w kolorze czarnym i białym.

BDS580+Studio 280 5,1 black
BDS580+Studio 280 5,1 white

:)
 
Do góry