Co polecacie (46"-50")

presario

New member
Witam,
Jestem pewien że podobne pytanie było zadawane wiele razy, jednak nie byłem w stanie znaleźć w miarę aktualnego:

Chce kupić TV rozmiarowo 46-50", FULL HD (odległość 3,8m do ekranu)
Budżet ... powiedzmy że nie ograniczony, chce kupic obecnie najlepszy model na rynku, ewentualnie best value for many z naciskiem na value.
Jeszcze nie jestem przekonany do technologij czy LCD czy Plazma, ale chce się przekonać organo-leptycznie już na danych modelach porównująć co bardziej mi sie podoba na tym samym źródle.. Dlatego wybieram sobie potencjalnych kandydatów do porównania. Na razie celuje w Sony KLD X4500 (LCD) i Pionneer LX5090.
Źródło: DTV (SD) i HDTV, DVD, BD

Czy możecie zaproponować plazmy które spełniają powyższe założenia i warte są brania pod uwagę?

Bardzo będę wdzięczny za wasza propozycje.
 
Ostatnia edycja:

gadzeciaz

Member
Bez reklam
Wybierz dobrze

I zaufaj wlasnym oczom! Ja juz mam to za soba
Duze jest piekne i naprawde robi wrazenie ja mam odleglosc od galek ocznych 3.30 i pozbylem sie 42 cali by rozkoszowac sie ekranem 50 calowym a kupil bym wiekszy tyle ze mi miedzy meble nie wlezie. Odpowiedz jednoznaczna D U Z Y!!!!!!! w miare mozliwosci. A co do technologi to ja jestem za PLAZMA lubie widziec glatki i osty obraz a nie wszystko jest w hd. Taki ludzki policzek gdzie w telewizorze plazmowym widac bruzdy na twarzy,owlosienie lub tonacje makijarzu a na LCD to kolorowe placki gdzie tych szczeolow raczej niet. Paleta barw tylko plazma! WODA KTORA JEST W RUCHU na plazmie jakos normalnie plynie a na lcd to jakies male kwadraciki ktore mieszaja sie ze soba! Jaki model? Ja mysle ze teraz to telewizory sa porownywalne bo wszystkim zaczelo zalezec na klijencie. Kieruj sie portwelem oraz wlasnym odczuciem ja kupilem samsunga ps50a656 i jestem bardzo zadowolony. Pionier oczywiscie jak cie stac to o.k. jak dla mnie za drogi ot co. Udanego wyboru!!! ps. wszystko sie psuje zalezy jak sie trafi.
 

Hartson

New member
Bez reklam
Pioneer LX5090, LX 6090 to obecnie numer 1 wśród plazm i to nie podlega dyskusji, ale zobacz jeszcze topową plazmę Panasonica 50 PY 800.
 
Do góry