Co na horyzoncie w 2009?

Maaaaaarek

New member
Panowie, rzucam pytanie. Powiedzcie mi prosze, czy w zwiazku z nadejsciem 2009 roku jest sens kupowac H/K AVR 255 (lub Onkyo 606) czy mozna oba te ampli uznac juz za stare bo na horyzoncie szykuja sie juz ich nastepcy?
Warto wstrzymac sie jeszcze chwilke z zakupem z tej polki, bo lada dzien pojawi sie jakis nowy zawodnik?
 

Maaaaaarek

New member
No wlasnie i stad moje pytanie. Czy sa juz sluchy o nastepcach w/w modeli, ktora lada chwila wyjada z fabryki i pojawia sie w sklepach?
Bo nie wiem czy brac model rocznikowo starszy jak nowosci beda zapewne w podobnych cenach a zawsze to inny rok produkcji ;-)
 

darkmajin

Member
Bez reklam
na twoim miejscu poczekal bym jeszcze troche bo te z 2009 beda nie dlugo starociami...a puzniej poczekal bym jeszcze troche bo te z 2010 beda nie dlugo starociami...a puzniej poczekal bym jeszcze troche bo te z 2011 beda nie dlugo starociami...

narazie sie nie zapowiada na wielkie przełomy dla ktorych warto zmieniac sprzet tak jak ma to miejsce z DVD > Blueray DTS > DTS HD MA itp

wiec jak kupisz cos z nowymi kodekami i blueraya to jestes zabezpieczony na te pare lat...
 

wiatrak

Active member
Bez reklam
Za to nowe modele będą zapewne w tej samej cenie, ale wykonane taniej, z gorszych materiałów, ze słabszym zasilaczem...
 

Babers

New member
W obliczu szalejącego kryzysu firmy tną koszty gdzie się da. Więc podzielam zdanie Wiatrak'a, co przyniesie 2009 niekoniecznie będzie lepsze jakościowa. Kupuj teraz, jak stracisz robotę to przynajmniej będziesz miał dużo czasu na domową rozrywkę (kino, muzykę, itp...):D
 

Maaaaaarek

New member
hehe dzieki za rade ;-)
generalnie nie chodzi o jakies nowe feature'y ampli ale co roku chyba wprowadzaja jakies zmiany kosmetyczne? Czy to jest tak jak z samochodami, ze co roku to zmienia swiatelka, to dodadza nowy kolorek itp.?
I dlatego sie podpytuje, czy sa na horyzoncie jakies terminy Onkyo lub H/K gdzie bedzie pewne ze taki "odświeżony" model na ten rok sie pojawi. Bo moze jestem dziwny ale w 2009 roku kupowac model z 2008 brzmi jakoś nieswojo.. ;-)
 

darkmajin

Member
Bez reklam
h/k bedzie mial poslizg puszcza kolo wrzesnia puzniej tylko pare miechow i 2010 a ty bedziesz siedzial na modelu z 2009 ... :)
 
Do góry