Co lepiej pod PC LCD czy PLAZMA???

bobczan

New member
Witam mam takie pytanko co lepiej bedzie gralo pod PC LCD czy Plazma? Niby LCD sa stworzone pod PC ale czy Plazma nie poradzi sobie dobrze z obrazem?

Moje typy to:LCD
TOSHIBA 42X3000
Sharp LC-42X20E lub 42B20E ale chyba X bo tańszy a niczym zbytnio sie nie roznią
TOSHIBA 37z3030
Plazma
Panasonic TH-42PY80P
Panasonic TH-42Pz700E
Panasonic TH-42PZ85E

Przeznaczenie TV to syganł z PC 80% filmy HD i 20% gry. Tylko i wylacznie PC, kablówka i dvd odpadają.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Chyba nie najszczęśliwiej postawione pytanie. Pytasz o PC, a masz na myśli jego funkcję multimedialną. W tym przypadku optowałbym jednak za plazmą.

ArtS :)
 

bobczan

New member
Głównie TV ma służyć jako monitor, dlatego najbardziej interesuje mnie to czy lepiej sobie poradzi plazma czy lcd. TV ma byc "przedłuzeniem" monitora monitor mam maly bo mi sie dobrze na takim pracuje TV bedzie słuzył do grania i filmow nic więcej do niego podłaczone nie bedzie oprócz PC.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ja stawiałbym do tych celów na LCD.
I do gier możesz spokojnie wybierać 42 ". Jeśli zależy Ci jednocześnie na większej czerni i kątach sprawdź Sharpa.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Z jednej strony piszesz, że będziesz go wykorzystywał, jako monitor, a następnie, że wyłącznie do filmów i gier. Jeśli to drugie jest prawdziwe, stawiałbym jednak na plazmę.

ArtS :)
 

bobczan

New member
Tak tylko i wyłącznie filmy i gry z PC. Może źle to wcześniej ująłem miałem na myśli ze TV zastąpi monitor w graniu i oglądaniu filmów. Stary monitor zostanie i będzie spełniał resztę funkcji.
 

tombalt

New member
moim zdaniem plazma lepiej się nadaje do filmów, jednak do gier zdecydowanie lcd (w grach często są statyczne elementy....)
 

bobczan

New member
Problem z nasłonecznionym pokojem to nie problem żaluzje rolety poza tym lubie ogladac w ciemnym pomieszczeniu.

A gdybym tak zwiększył granie do 40% to jaka propozycja była by wtedy. Gram zadko ale czasem potrafie cały weekend przegrac (crysis, pro street itp.)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bobczan

New member
Ok przepraszam

W takim razie jednak zdecyduje się na LCD bo miewam dosc częste napady grania.

Tyko teraz wybrac kandydata:
TOSHIBA 42X3000
Sharp LC-42X20E lub 42B20E
TOSHIBA 37z3030
 
Do góry