Co kupic? szukam porady

krakers96

New member
Witam
Chce sobie kupic telewizor LCD/LED który ma byc również jak monitor do komputera i konsoli w przyszlości, 32" (chyba jest to optymalna wielkoś jak na monitor do komputera) W cenie do 2000zl.

Moje typy to:

LG 32lv5500
LG 32lv570s
LG 32lv4500


Który doradzacie a może jakieś inne propozycje?
 

krakers96

New member
ja bym dołożył ze 200 zł i kupił Sonego KDL-32EX720.
Sony w tej chwili daje do niego wifi adapter warty jakieś 150-200 zł. więc jeśli Ci się nie przyda możesz go sprzedać i część z dołożonej kaski się zwróci

Akurat adapter wifi w tv nie jest mi potrzebny no i akurat ten telewizor przekracza moj budzet, i też nie za bardzo jestem przekonany do sonego nie wiem czemu jakos mam większe zaufanie do samsunga, lg i sharpa. Z czego wsumie wydaje mi się że akurat samsung ma najładniejsze kolory(najżywsze) ale jakoś nie moge znaleś fajnego samsunga na ten moment.
 

krakers96

New member
Masz może podobną recnzję lg lv570s?
O co chodzi z tym in put lag ?
Pytanie czy lg 32lv570S nie bedzie mial lepszych kolorów bo czytalem ze lg ma lepsza matryce IPS?
 

krakers96

New member
Nie wiem co to znaczy że możesz znaleźć fajnego Samsunga?
Widocznie nie dokładnie sprawdziłeś.
W klasie cenowej z extra modeli masz z małym input lagiem( napisałeś że do gier) - Panasonic 32 E 30 i Toshiba 32 SL 833 albo Samsung 32 D 5500
http://www.hdtv.com.pl/forum/panasonic/66752-panasonic-lcd-led-tx-l37e30-test-otwarty.html

Dzięki Kiki a możesz mi powiedzieć coś więcej na temat tego lg lv570s i go porównać do panasonika zaproponowanego przez ciebie czym według ciebie ten panasonik przewyższa lg?(Teraz sie zastanawiam między tymi dwoma modelami i szukam jakichś większych różnic między nimi i zastanawia mnie czy w lg też jest taki problem z podświetlenie m matrycy w rogach jak w panasoniku (według twojego testu cyt."Niewielkim problemem jest podświetlenie matrycy w rogach telewizora.")?
Jaki input lag ma lg?
 
Do góry