Co kupic Panasonic TX-P42GT30 vs Panasonic TX-P46ST30 vs Samsung PS51D6900

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
A wiec planuje na wiosnę zakup TV ,będzie to plazma. I zastanawiam się nad wyżej wymienionymi modelami bo budżet to 3300zl .
TV będzie oglądana z odległości 3.5m , sygnał z satelity ,mam nke z pakietem 20 programow HD z HBO.W pokoju nie mam za duzo slonca wiec ze sloncem problemow nie bedzie. Do tego dojdzie w przyszłości PS 3 żeby można było obejrzeć coś na blueray i pograć nieraz.
Pytanie czy jest jakiś test porównawczy obu telewizorów. Wiadomo z jednej strony 4 cale to jednak trochę lepszy efekt oglądania no chyba ze obraz w GT jest duzo lepszy niz w ST i lepiej kupic mniejszy TV. I jedno pytanie odnośnie buczenia,jak to wygląda w modelach ST bo GT podobno lubią buczeć a tego sobie nie wyobrażam i by mi to przeszkadzało. I jeszcze jedno czy te telewizory od siebie się różnią, tzn technologie i funkcje.
TV podpiąłbym również pod internet oraz podłączał do niego kamerę która nagrywa obraz w Ful HD.
Pozdrawiam :wink:


PS. No i doszedł jeszcze ten samsung do porównania PS51D6900 . :grin:
Chyba za dużo tego wszystkiego,jest gdzieś porównanie tego samsunga z wyżej wymienionymi panasonicami :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry