co kupic jamo sub 210 czy TAGA TSW-150

12345

New member
witam mam dylemat ktory z tych subwooferow wybrac do pokoju okolo 23 m2 sprzedawca zachwala tage ale nie ma zadnych info od uzytkownikow na necie ??? ja osobiscie sklaniam sie do jamo czy to dobra decyzja ?

dzieki za podpowiedzi
 

schwarz

New member
Do 23m2 to raczej Jamo Sub 210 będzie za mały. Moim zdaniem powyżej 20m2 podstawa to głośnik 10cali. Z Jamo więc powinieneś iść w sub 300. A jeśli to za drogo to moim zdaniem lepszym wyborem będzie coś właśnie w stylu taga tsw-150, tsw-6150 lub sw-1211. O tym ostatnim słyszałem trochę dobrego a kosztuje tyle co pozostałe.
 

pkomp

New member
nie tylko twoim...ale to zalezy od kolumn by się zgrało....jak w kolumnach masz basowy poniżej 5 cali to 8 cali sub
ja dochodzą do 8 cali to 10 cali sub minimum
powyżej 12 cali
 

12345

New member
kolumny mam stare juz w zasadzie audiomega opus 130 tez beda do zmiany ale narazie jeszcze nie teraz dlatego wlasnie subem chcialem poprawic ogladanie filmow nigdzie nie mozna znalez nic na temat tego suba taga tsw 150 dlatego jesli ktos ma niech podzieleli sie wrazeniami
 

12345

New member
git? Może byś rozwinął wypowiedź to by się przydało innym...;-)

nie bardzo wiem jak hihih a wiec ladny bass bez przesady ze bola uszy ale ladnie oddaje co sie dzieje na ekranie i w odpowiednim momencie to slychac zrodlo musi byc tez niezle
armagedon uderzenie meteorytow pieknie slychac podobnie sceny w matrixie czy gladiatorze
wszystko narazie z dvd dopiero zakupilem lg bd 550 w euro rtv agd za 299 jest jak ktos szuka :D i bd nie posiadam jeszcze ale mysle ze wtedy bedzie jeszcze lepiej
calosc podpieta do starego amplitunera jvc ale widze ze czas na zmiane :bober:
 
Do góry