Co kupić - doradzcie!

zaqqq

New member
Co kupić?? Zastanawiam sie i zastanawiam i oto moje wątpliwości. Chcialem Panasona 37PV8P - ale jest za duzy. chcialbym jakas plazma do powiedzmy 2000zł ale nie mam koncepcji. Nie ukrywam ze milym dodatiem bylo by podlaczenie jej do komputera ale z tego co sie orientuje to nie jest to takie proste - podobno plazmy nie maja wejscia kmputerowego.
Zdecydowalem sie na plazme poniewaz wszyscy mi mowia ze maja wieksza tolerancja na slaby sygnał. Tak tak, nie mam zamiaru podlaczac sygnalu HD ino zwykla kablówka.

Zoradzcie prosze cos w 32" i najlepiej z z mozliwoscia podlaczenia do kompa.

Z gory dzieki, bede wdzieczny za kazda pomoc!
 

digitalus

Banned
witam
nie masz wielkiego wyboru .w sklepach sa tylko dwa modele 32 calowej plazmy.daewoo dpp-32f1 i nowy model LG 32PG6000.
LG ma wieksza rozdzielczosc niz daewoo 1024x720 czyli taka sama rozdzielczosc jak w 37 calowej plazmie panasonic.daewoo ma tylko 852x480. jedno wejscie hdmi.lg ma 4 wejscia hdmi
http://pl.lge.com/prodmodeldetail.d...d=01&modelCodeDisplay=32PG6000&model=NOTHING#
posiada tez wejscie d-sub czyli mozna podlaczyc komputer do telewizora.daewoo tez ma d-sub.
jakosc obrazu w lg powinna byc lepsza jesli podlaczysz sygnal hd.
glownie ogladam zwykle kanaly czyli sd. mysle ze tajemnica dobrego obrazu w daewoo jest taka ze w tym telewizorze nie dziala zaden skaler ,albo w minimalnym stopniu. MGDI plus tez ladnie poprawia jakosc obrazu .z tego pomyslu daewoo korzystal tez philips np w 50 calowym monitorze plazmowym BDH5031v. kanaly hd z tunera satelitarnego tez wygladaja dobrze na daewoo.
jesli masz mozliwosc to porownaj w sklepie telewizory dpp-32f1 i LG 32PG6000. , zabierz swoje plytki dvd , sprawdz jak prezentuje sie obraz, czy przypadkiem nie ma klatkowania w lg .wybierz ten ktory ma lepsza jakosc obrazu.kazdy ma troche inny gust i moze bardziej bedzie Ci sie podobac obraz z LG.
 
Ostatnia edycja:
Do góry