CO KUPIĆ do 2500 1 tv,poczeby

kasz1

New member
Koledzy juz 4 mc się zastanawiam co kupić pieniądze topnieją więc to ostatnia szansa bym zakupił jakieś tv do domu Toshiba 46TL938 czy Philips 46PFL4908H jest jeszcze opcja ( LG 47LN575S ale nie jest dobry podobno na forum wyczytałem )
Chodzi mi o to żeby obraz był taki jak ma byc będe oglądał tylko z naziemnej siatkówki i dziecku puszczał z komputera lub youtube bajki może czasem jakiś film z pendriva ,,co poradzicie
Podobno plazmy są dobre mają rzeczywiste kolory w takim razie zapodał bym
PANASONIC TX-P50X60E lub SAMSUNG PS51F4500 dokupił dokładkę by był z niego smart czy to w ogóle wykonalne z tymi tv. Proszę nie wyśmiewać mnie gdyż nie wiem co i jak z tv aktualnie nie posiadam żadnego a kariere skończyłem na kineskopowym 4 lata temu.
 

prezy

New member
Bez reklam
46 cali i obraz z naziemnej telewizji, muszę Cie zmartwić super jakości obrazu to nie będzie, żadna technologia nie podoła.
Co do plazm warto też zwrócić uwagę na wady tej technologii:
pobór prądu, buczenie, czy migotanie, odbijanie światła i inne.
Oczywiście nie upieram się że to są złe telewizory, ale każde rozwiązanie ma wady i zalety oraz każdemu odpowiada co innego.
Jednak jak bym musiał uderzać to wybrałbym tego Panasonica.
Pytanie tylko czy nie warto dopłacić trochę i mieć smarta wbudowanego.
 

kasz1

New member
A czy tego smarta to faktycznie tak używa się są tam jakieś darmowe filmy bajki itp, i czy jest plazma ten model ze smartem.
Albo krócej co wy byście kupili do 2500 wiadome jak największe bo 4 metry mam do ściany a dziecko małe chce by widziało jak najbardziej ładne kolory i nie męczyło oczu.
 
Do góry