co jest z recenzja easytouch 42cale?

nildur

New member
Widzę, że nie tylko ja jestem oburzony. Założenie nowego tematu miało sens, może dzięki temu kiki go zauważy szybciej :/
 

tdrk14

New member
A po co wykupywać subskrybcje?

Wystarczy wpisać daną fraze, która nas intersuje w Google, enter i mamy to co nas interesuje bez łaski i płacenia.
W tym przypadku "recenzja easytouch 42cale", jest o czym czytać.
 

nildur

New member
A mógłbyś podać konkretny link, bo ja tylko znalazłem opinie na jednym forum, na skąpcu i na jednym sklepie internetowym. Co ty za głupoty wygadujesz. Jakbym nie znał google, mądry się znalazł :D
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
test jest zrobiony i czeka na publikację . Była pomyłka producenta więc musiały trwać wyjaśnienia.
Nie potrzebne są te zbędne słowa.
p1050337la1.jpg


Wygląd zewnętrzny extra
p1050354be3.jpg


W grach - bardzo dobrze .
p1050424nf5.jpg


Najwiekszy problem z płynnością obrazu.
p1050465vv0.jpg


I skalowaniem obrazu w SD
p1050385tq9.jpg



całość już wkrótce
 

Witke

New member
Posiadam ten telewizor od 2 miesięcy i moim zdaniem sprzęt jest niedopracowany. Zaczyna się od tego, że wykrywany jest pod Vistą jako HISENSE z natywna rozdzielczością 1360x768. W wyższych rozdzielczościach zaczynają się schody - mianoiwicie TV nie potrafi dopasować wielkości obrazu i w efekcie albo są czarne marginesy, albo obraz jest obcięty. Po długich próbach i korespondencją z serwisem Pronoxu udało się w końcu dopasować ekran programem "PowerStrip" - problem leżał w częstotliwości odświerzania obrazu. Niestety nadal nie można dopasować tzw fazy - piksle są rozjechane, a czcionka rozmyta. Najlepiej widac niedopasowanie podczas przesuwania okienka w poziomie lub pionie z tekstem napisanym małą czcionką - widać jak poszczególne litery cylkicznie się rozmazują i wyostrzają.
Wejście oczywiście HDMI, karta Gforce 7600.

To tyle w tym temacie - może ktoś uporał się z problemem niedopasowania pixeli w rozdzielczości 1080i?
 

polorob

New member
mam tez ten telewizor po podłaczeniu przez Componet zamiast koloru czarnego mam jakis ciemny granatowy po rozmowie z producentem
stwierdzili ze tak ma być (telewizory LCD NIGdy nie maja koloru czarnego)
ogólnie mimo że kosztuje teraz ponad 2400 zł to nie polecam ze wzgledu na brak pomocy po stronie producenta
 
Do góry