Co do PC i PS3 ??? Problem !!!

Peek

New member
Bez reklam
Witam
Zastanawiam się właśnie jakie dobrać rozwiązanie do podłączenia i uzywania PC i PS3. Mozliwości mam takie:

1) Monitor 24" Full HD Samsung/IIyama/Benq

2) Telewizor 26" Sony HD Ready

Słyszałem różne opinie. PS3 jest teoretycznie robiona pod TV, ale nie wiem jak TV sprawdzi sie z PC.

ZAZNACZAM GRAM TYLKO NA PS3!!!

Z drugiej strony przecież monitor bedzie miał Full HD, ale jeśli się nie mylę to bedzie to inna matryca niz w TV.

Jeśli chodzi o monitory miałem na myśli Samsunga T240HD, którego mam ale jest 16:10 i przeszkadzaja mi czarne paski na PS3, a także BenQ E2400HD, BenQ G2412HD i Iiyamę ProLite E2407HDS-1.

Co do TV, to musi być to Sony, bo jestem bardzo zadowolony z tej marki.

Rozmiar 24" albo 26"

Panowie powiedzcie co lepsze do grania na PS3 i internetu i filmów na PC??
 
Ostatnia edycja:

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Siemano. Mój typ dla Ciebie to sam 26a451. Będziesz go miał za małe pieniądze a pc i ps3 będą hulały aż miło. Kompa obsłuży po hdmi w 1366x768/60hz, 720p/50/60hz a ps3 sprawuje się z nim więcej niż ok (przyjmuje też 1080p), do bluray masz obsługę 1080p/24hz . Kupa ustawień, dobra czerń (jak na 26 cali), kontrast jak na tą klasę to czołówka, kolorki naturalne (jak cała seria 451/551/656 itp). Ma hdmix2/vga/componnent. Jak na tą klasę to smużenie ma znikome a o input lagu pojęcia nie mam jeśli chodzi o cyfry ale grałem na nim sporo w coda i bf i heady idą aż miło. Ja nie wchodziłbym w monitor full hd bo przy 26 calach to 720p wygląda jak 1080p na 32óch (powaga, cięzko dostrzec różnicę). Trochę już przerobiłem lcdków z kompem i konsolami więc jak coś to pisz na priv. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Siemanko

Dzięki za zainteresowanie moją sprawą.

Samsunga T240HD mam obecnie, kolorki są super tylko, że smuży (jak testował benchmark.pl rzeczywisty czas odświeżania to 18-20ms) i przeszkadzają mi czarne paski u góry i dołu ekranu kiedy gram na PS3 w dodatku ma on tak niefortunny kształt, że ciągle mi się wydaje, że jest krzywo ustawiony.

Jednak przy TV mam pewne obawy, bo nie wiem właściwie z jakiego powodu to monitory są z przeznaczeniem do PC, a nie TV. Przyznam, że nigdy nie widziałem TV podłączonego pod PC, ale właściwie to nie ma dużego znaczenia bo kompa używam do neta i filmów HD.

Co do TV to jednak chyba wolałbym cos z gamy Sony, dlatego bo do tej firmy mam sentyment i zawsze dobrze mi ich produkty służyły (mój pierwszy TV Sony 1999 rok), poza tym według mnie Bravie mają chyba najlepsze kolory.

Mógłbyś podać na priv nr Gagu Gadu, bo łatwiej by sie wtedy gadało?
Pozdrawiam
 

Peek

New member
Bez reklam
Bardzo poważnie zaintersował mnie Sony 26V4500. Jeśli się nie mylę jest to najlepszy z 26 calowych Soniaków( tylko ten ma kontrast 33 000:1 i tuner DVB-T MPEG-4 z myślą o TVP HD).

Macie jakieś doświadczenie jak działa TV podłączony do PC?
 
Ostatnia edycja:
Do góry