ciekawe pierdziawki Boston Acoustics SoundWare XS 5.1

smigacz78

New member
Czy ktos z forumowiczow mial stycznosc z tym egzotycznym zestawem (Boston Acoustics SoundWare XS 5.1) zajmuja malo miejsca a podobno potrafia zawstyczic nie jeden zestaw 5.1 z wyzszych pulek.

Zastanawialem sie wczesniej nad zestawem Jamo A102HCS udalo mi sie jednak odsuchac taki zestaw podlaczony do Onkyo 308 i jak na moje drewno-podobne ucho to cos slabo wyszlo (muzyka) natomiast filmy calkiem calkiem....sub z zestawu przy glosniejszym odsluchu troche popierdywal ale to nie to co oczekiwalem.

Lubie dyskretny i intymny design malego formatu pasujacy do malej nowoczesnej przestrzeni dlatego wszelkie klocki odpadaja a ma czlowiek czasem ochote posluchac sobie co nieco wiec szukam kompromisu stad pomysl na Boston Acoustics SoundWare XS 5.1 Prosze o opinie tego zestawu jesli ktos ma mozliwosc odsluchu jesli nie to co moga powiedziec dane techniczne: (http: // www .whathifi.com /Review/Boston-Acoustics-Soundware-XS/)
allegro.pl /zestaw-glosnikow-boston-acoustics-soundware-xs-5-1-i1419593490.html

( a przy okazji jaki ampli do 1400zl 50/50 muzyka/film do powyzszych pierdziawek by wystaczyl)
 
Ostatnia edycja:

pkomp

New member
sony też ma taki mikrozestawik a całym ampli wbudowanym w subwoofer - w kinie gra to bardzo fajnie ale akurat w kinie to i byle co zagra
muzyka jest znacznie bardziej wymagająca i tu już takie zestawiki kompletnie się nie spisują
 

sauron1

New member
witam,jestem w posiadaniu tych maleństw i mogę powiedziec ze w kinie dają radę. Zalezalo mi wlaśnie na czymś małym i to jest chyba strzał w 10-tkę. Nie wiem jak bedzie to grało na czymś pokroju Onkyo, Pioneer czy Yamaha, ja mam to podpięte pod Rotel RSP 1066 + Rotel RMB 1075 i jeszcze nie znalazlem granicy przy ktorej by sie zadlawily.
 

smigacz78

New member
Po odsluchu pierdziawek bostona a jamo podloczonych do tego samego ampli padlo na jamo a102 bo graly duzo lepiej muzyke. co do ampli padlo na Yamahe 667 i w kinie i muzyce daje rade. Wszystko dyskretnie schowane i praktycznie nie widac kina tylko slychac jestem b zadowolony.
 
Do góry