Cenowy zawrót głowy.

Marek Robert

New member
To chyba możliwe jest tylko w kraju nad Wisłą: wczoraj tj. 12.12. br. TV LCD 42PFL9603 - 5 699 zł, a dzisiaj 6 699 zł. Pytacie gdzie - oczywiście w Euro Agd. To nie tylko cenowy zawrót głowy to całkowity "szok cenowy".:???: . Poprawiłem sobie humor przeglądając www.skapiec.pl tam znajdziecie TV od 5 226 zł., tylko żeby jeszcze raty były niższe. Poczekam z zakupem do roku następnego, mam nadzieję, że zmiany nastąpią.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
ano tak to jest bardzo czesto, ze ludziska kupuja sprzet RTV w masowych ilosciach przed swietami, wiec sprzedawcy podnosza ceny!!!
 

pejotpe

New member
Bez reklam
Cóż. Jakoś to mnie nie dziwi. Zawsze tak wyglądają przedświąteczne "promocje" - cena idzie w górę a na etykietach wielkimi literami "-20%!!!"
 

Robertus64

New member
Bez reklam
Ja czekam do stycznia , muszę nabyć coś do małego pokoju a pamiętam że w zeszłym roku po połowie stycznia wyprzedawali zeszły rok.
 

Marek Robert

New member
Dla sprawidliwości dodam, że cena powróciła do stanu poprzedniego, tj. do 5 699 zł. Ciekawe jak sie czują osoby, które zakupiły TV w dniu 13.12 br. w cenie 6 699 zł.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
W Euro to w ogóle super ceny mają chciałem kupić kamerkę Canon HF100 i oczywiście mieli, ale w cenie 3500zł!!!

No aż takim fanem HD nie jestem i nie będę przepłacał ponad tysiąc złotych..:D!!! Kamerę zamówiłem w Internecie za 2089zł z darmową przesyłką.
 

Marek Robert

New member
"Zabawa z klientami" w Euro Agd trwa dalej , pozwolę sobie przypomnieć
TV 42PFL 9603:
12 grudnia - 5 699 zł, 13 grudnia - 6 699 zł, 14 grudnia - 5 699 zł, wczoraj tj. 20 grudnia - 5 899 zł, a dzisiaj to już 6 149 zł. SUPER oby tak dalej.
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
do tej pory nie zauwazyles sherloku ze sprzeda w tygodniu jest inna a w sobote inna, zobacz jakies to dni i wez sprawdz masz przeciez sobota, a w ten dzien lepiej miec wyzsza cene, nikt nikomu nie mowi kup, robisz cos chcesz, taka polityka, zostaw to im a sam kup kiedy Ci odpowiada
 

duett

New member
Marek Robert napisał:
"Zabawa z klientami" w Euro Agd trwa dalej , pozwolę sobie przypomnieć
TV 42PFL 9603:
12 grudnia - 5 699 zł, 13 grudnia - 6 699 zł, 14 grudnia - 5 699 zł, wczoraj tj. 20 grudnia - 5 899 zł, a dzisiaj to już 6 149 zł. SUPER oby tak dalej.


po prostu szczeka oooopppppaaaaDDDDaaaaa
 

tejot

New member
przyklad innej ciekawej anomalii:
telewizor 42PFL7603 w listopadzie w saturnie za 5500, nagle pojawia sie tam model praktycznie blizniaczy (konkretnie ciut nawet lepszy) 42PFL7633 za 3500 i oba sa sprzedawane jednoczesnie z roznica 2k pln przy czym jeszcze - co ciekawe - gorszy jest drozszy...
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
tejot napisał:
przyklad innej ciekawej anomalii:
telewizor 42PFL7603 w listopadzie w saturnie za 5500, nagle pojawia sie tam model praktycznie blizniaczy (konkretnie ciut nawet lepszy) 42PFL7633 za 3500 i oba sa sprzedawane jednoczesnie z roznica 2k pln przy czym jeszcze - co ciekawe - gorszy jest drozszy...

a to proste bo starszy model kupil drozej od nowszego, wiec nie zmienia ceny na duzo nizsza, taki rynek
 

Marek Robert

New member
'WIELKA WYPRZEDAŻ" - to powrót do cen tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. A było to tak - przed świętami TV LCD 42PFL9603 - 5 699 zł, niemal cały styczeń 6 699 zł, później krótko 5 899 zł , a teraz nowu 6 699 zł. Czy ta cena nigdy nie spadnie do ok. 5 tys. zł (model wycofają a cena będzie bez zmian?)
 

Marek Robert

New member
Uwaga, coś drgnęło cena została zmniejszona z 6 699 zł do 5 699 zł - osiagając poziom ceny w ramach promocji przedświątecznej, więc na tym polega ta wyprzedaz?
 
Do góry