Canon HG10, odtwarzacz i konwercja pliku MTS - problem

darro5

New member
Witam, poszukuje ludzi z kamerami na których filmy zapisywane są jako plik MTS, posiadam obecnie kamere Canon HG10 z HDD 30GB i problem jest taki, mianowicie mam tylko jeden progam na którym mogę odtworzyc film w kompie to NERO SHOW TIME 3 dolaczonym z kamera z odtwarzaniem filmu na nim nie ma problemu, ale gdy chce go przesunąć dalej lub cofnac do danego ujecia lub danej minuty licznik i fonia dziala, ale obraz stoi w miejscu, aby oglądać dalej trzeba wyłączyć i włączyć od nowa, poszukuje innych odtwarzaczy, które sobie z tym poradza, lub możliwie szczegółowej instrukcji programu który przekonwertuje mi plik MTS na DIVX, XVID, RMVB lub inny który pomniejszy plik i będzie mogl być odtwarzany na pospolitych odtwarzaczach, pisalem już wcześniej w necie o tej sprawie, ale na razie nikt mi nie pomogl, w konwercji nagran jestem laikiem, wiec prosil bym również instrukcje krok po kroku tak jak pisalem wczesniej, wspomne ze Yutube, tez mi nie przyjmuje tego rodzaju nagran. Za pomoc będę bardzo wdzieczny.

Pozdrawiam

P.S. czytałem rozne posty na forum, nie które były podobne do mojego problemu, ale jezyk uzywany tam był dla mie czasem niezrozumialy za bardzo komputerowy, wiec postanowiłem napisac jeszcze raz może ktos, pomoze
Z gory dziekuje za wyrozumialosc
 
Do góry