Canon HF11

sharan1

Member
Ale kichaa :( ,dopiero w pazdzierniku.A na Digitalo.pl pisza ze bedzie od 18 wrzesnia za.....5 tys zl.Cena kosmos niestety jak dla mnie,szkoda
 

bemx2k

New member
Canon slono sobie kaze placic za wbudowane w HF11 32GB
Czy aby nie lepiej kupic HG20 ??
z tego co wiem HG20 oferuje wszystkie mozliwosci HF11 ,
obecnie jego najnizsza cena w UK 650£
 

sharan1

Member
Dostalem dzis emaila od Canon Polska ,ze HF11 beda dostepne od 29 wrzesnia .W detalu powinny kosztowac 3500 zl.Widzial ktos juz sample nagrane w 24mbs?Zgrzalem sie na HF11,ale HF10 mozna miec za 2800zl.Juz sam nie wiem co kupic...
 

bemx2k

New member
sharan1

Widzialem sampla z HF11 24Mbit , moze ten sampel byl troche podpicowany ale obraz
Leb urywa przy samej dupie :)

nazwa tego pliku ezsm021.mts

Reasumujac 24Mbity/s jak najbardziej potrzebne
do scen z duza iloscia detali , np las , park ,
spacer w deszczu itp

Ja juz wybralem , HG20 to samo co HF11
tylko z dyskiem no i karte SDHC by pasowalo dokupic ;)


3s szukania w google

http://drivingfeel.tistory.com/89
Strona po Japonsku :) ale na dole masz linki do sampli
w wszystkich pieciu ustawieniach bitrate
24
17
12
7
5

UPDATE

Po obejrzeniu tych sampli zaczynam sie zastanawiac czy owe 24Mbit/s sa w ogole w codziennym nagrywaniu potrzebne ?? Moze ktos z starych wyjadaczy tematu sie wypowie ?? Bo z tych sampli wynika ze do codziennego nagrywania styka 12Mbit/s !! !!
 
Ostatnia edycja:

bemx2k

New member
WiruSSS

Za twoja namowa sciaglem tego ponad trzystumegowego Sampla
powiem tak ...

Jakosc fenomenalna ,nic wiecej nie potrzebuje do szczescia
tylko z jakiej to kamery ten sampel ??
bo chyba napewno nie z HF11 , tylko raczej z HV30

update

Pisze ze Sample niby z HF11 tylko czemu przerobione na mpeg2 ??? moze ktos cos mieszal w tych testach ?
 
Ostatnia edycja:

WiruSSS

New member
Z tego co tam widzę to chyba konwersja do mpeg zorbiona jest celem testu kodeka canpusa ale mogę się myslić nie znam się na tych ślaczkach tylko tam w podpisie coś sugeruje :p
 

seeb

New member
Jak sprawuje ci sie twoja kamera jestem w przeddzien zakupi HF10 lub HF100 z poprzedniej zrezygnowalem ze wzgledu na odglosy zoomu, AF etc a tego akurat mi nie potrzeba ... jak bede potrzebowal to uruchomie jakis stary obiektyw do EOSa i sobie dogram przestrzenny dzwiek ... no i moge sobie dograc tez odglos lustra ... mialem zamiar kupic 30stke ale wlasnie slyszalem opinie ze slychac mechanizmy... i ze sie brudza wiec trzeba czyscic a tego bym juz nie przezyl ... gory 4000 mnpm a tu ciach jakis syf w mechanizmie i mog okrzyk "k... ciecie" :) jakos nie moge sobie tego inaczej wyobrazic ...
dzieki za info ... szkoda ze nie wyskrobie na szybkiego kolejnego 1000 zl bo juz HF11 jest w sprzedazy za 3529 PLN ...
(google hf11 (*) dla jezyka polskiego) cyfrowe...pl
 
Ostatnia edycja:

sharan1

Member
W sprzedazy to jeszcze HF11 nie ma.Mają ją w przedsprzedazy,a faktycznie ma być dostępna niby dopiero w drugiej połowie pazdziernika :(
 

mobor

Banned
chcecie miec HD które łeb urywa?

Kupcie nowego 5D MarkII
- sample w sieci na stronie jap Canon

HF10 vs HF11 - 24 mbit nie są potrzebne w codziennym uzyciu. Sam mam HF10 i w 90% przypadkow wystarcza nawet 5 megabitów. Powaznie
Przy 24 megabitach trzeba miec juz szybkie kart pamieci które kamerą zeźre 50% szybciej niż przy 17 megabitach

Tak jak ktos wyzej napisał - 12 megabitow wystarczy. A ja mowie ze w statycznych ujeciach z powodzeniem mozna jechać na PIĄTCE
 

bankrootghost

New member
mobor napisał:
HF10 vs HF11 - 24 mbit nie są potrzebne w codziennym uzyciu. Sam mam HF10 i w 90% przypadkow wystarcza nawet 5 megabitów. Powaznie
Tak jak ktos wyzej napisał - 12 megabitow wystarczy. A ja mowie ze w statycznych ujeciach z powodzeniem mozna jechać na PIĄTCE

to wszystko prawda, tylko że wtedy masz 1440 x 1080 (zamiast 1920x1080_
 

seeb

New member
Przecież nie musisz czekać jak napisalem wyżej HF11 już jest w sprzedaży cyfrowe.pl

W pierwszej chwili sie napaliłem na tą kamere ale po sciągniecu probki okazalo się, że obraz jest tak ciężki, że musialbym dokupic nowego proca i ram. narazie sobie odpuszczę.
 

sharan1

Member
Przeciez ci napisalem ze nie mam jej w cyfrowe.pl w sprzedzazy.Jestem z Gdanska i bylem tam,ma byc w drugiej polowie pazdziernika!!! To ze jest na stronie to nie znaczy ze ja mają

Nie cytujemy poprzednika
 
Do góry