Canal+ HD Sport

bluray

Banned
[1]
Totalne DNO.
Jak można nadawac w tak żenującej jakości ??? !!!
Oglądam mecz Legia z Cracivią (HD) na żywo czyli top- absolutny.
To jest gorzej niż SD 16/9 w np. ZDF.
Poziom jakości jest wyznaczony przez darowe relacje ANIXE HD ligi niemieckiej ( za darmo FTA) oraz wybrane transmisje "N-ki" z Ligi Mistrzów.
Jak może CYFRA + robiż w konia polskiego widza.
WSTYD i już.
Czego brak:
- ostraści ; słaba optyka , tanie kamery pewnie
- brak doświetlenia
- złe ustawienie poziomu bieli itp; BIAS. Kolory słabe bo mecz w świetle dziennym przy pełnym zachmurzeniu, działania elektrycznego doświetlenia prawie nie widac.

[2]
Właśnie HIMYAMA sprzelił bramkę roku. Jest 1:0 dla Legji.

sprzęt:
52" LCD XD-1
C+HD Philips decoder
 
Ostatnia edycja:

arsenal

Moderator
VIP
Oj @michale. Trafiłeś jak kulą w płot. Komu jak komu ale temu userowi takich rad dawać nie musisz.;)
Czemu jest tak źle skoro taki hiper wóż mają? Coż, może jeszcze instrukcji z obrazkami nie dostali.
 

Gucio50

New member
Bez reklam
:mrgreen:
bluray napisał:
... ... Jak można nadawac w tak żenującej jakości ???


A dlaczego nie. Przecież jakość kosztuje. :mrgreen:
A więc sprzedajemy to co biorą!


Nie warto się denerwować. Trzeba się cieszyć z tego co się ma.
N-ka też "robi bokami", ach te koszty i puszcza czasem niezły obraz ze studia nSport i całkiem kiepskie transmisje. Aby Cię pocieszyć, coraz częściej ze studia nSport nawet obraz gadaczy jest powiedzmy "średni" co najlepiej widać na włosach, brwiach.

Nie jest to Discovery HD a raczej SD Plus



KKIedy się zmieni. Niedługo. Zobaczysz będziemy mieć niedługo: dobrych nauczycieli, rzetelnych lekarzy, dobre drogi, sprawne sądy, autostrady itp itd


Niedługo, za jakieś 200lat :mrgreen:

Zresztą weź pilota i przeleć się po kanałach. Zobacz co maja Austriacy,
Szwajcarzy czy Niemcy. Nie wiem czy jest czego zazdrościć jeżeli chodzi o jakość Tv.

My przynajmniej mamy niezłe baby :)
 
Ostatnia edycja:

michal218

New member
arsenal napisał:
Oj @michale. Trafiłeś jak kulą w płot. Komu jak komu ale temu userowi takich rad dawać nie musisz.;)
Czemu jest tak źle skoro taki hiper wóż mają? Coż, może jeszcze instrukcji z obrazkami nie dostali.
Nie bardzo rozumiem z tym userem:eek:k: Coz z tego ze ma wiedze,ze ma pieniadze i ze posiada 52 calowego lcd-ka full HD,skoro w przekazie tv i tak jej jeszcze przez pare lat nie wykorzysta,a na dokladke podpina tuner najgorszy z mozliwych.W innym miejscu proponuje by w tematach HD nie zajmowac sie tv posiadajacymi 768 linii.Czym wiec sie zajmowac?Samymi fullami,ktorych nie mozna nawet w pelni wykorzystac?Nie kazdy z forumowiczow ma chec,a tym bardziej pieniadze i czas,by jeszcze specjalnie do tv dokupowac bluraya,lub playstation.Na pewno obraz byl slaby,na pewno facet ma sporo wieksze pojecie ode mnie na te tematy,ale swoim podejsciem i wypowiedziami sprawia,ze nie moze byc zadnym autorytetem w tej dziedzinie,gdyz poki co te forum jest jeszcze na temat HD,a nie tylko FULL HD....Wiesz przeciez,ze nie jestem az tak zagorzalym zwolennikiem Cyfry,czesto wrecz przeciwnie,ale jak sie twierdzi ze cos co nie jest lepsze(N-ka) jest lepsze to nie moge tego nie skomentowac...
 
Ostatnia edycja:

michal218

New member
I tak by wyszlo do konca,gdyby nie fakt,ze bluray poza wiedza i niezlym telewizorem mialby chociaz troszke lepszy tuner.Wtedy moje zdanie nie mialoby zadnego sensu.A tak zart wyszedl ale raczej w drugiej czesci wypowiedzi.Jesli bowiem najwazniejszy element do odbioru HD jest najnizszej klasy,to jaki ma byc odbior?TYLKO FATALNY!Innej mozliwosci nie ma...
 

mdag

New member
powtórzę się z innego tematu, ale przydałby się test dekoderów HD, tzn.
Philips HD, Topfield, Humax, Ferguson oraz dekoder "n".
Porównanie sygnału głównie SD, ale także HD.
Myślę że wielu forumowiczów chętnie przeczytałoby takie porównanie.
 
Do góry