C+ nie ma transmisji NG HD

bluray

Banned
Czy to tylko u mnie ?
Czy też skandal bo ktoś nie uregulował należności ?
I NG HD wyłączyło przekaz dla C+ w HD.
Napiszcie proszę co u Was.
 

michal218

New member
Ja mam,wiec chyba tylko u Ciebie brak....
Skonczyla sie wlasnie darmowa promocja,moze to dlatego...
 
Ostatnia edycja:

Lech

New member
Bez reklam
bluray napisał:
Czy to tylko u mnie ?
Czy też skandal bo ktoś nie uregulował należności ?
I NG HD wyłączyło przekaz dla C+ w HD.
Napiszcie proszę co u Was.

Ja też nie mam NGHD i już piszę dlaczego. Otóż C+ początkowo [ grudzień 2006] informowała o jednej opcji HD jako takiej. Poźniej zmieniła zdanie i HD "rozbito" na dwa elementy C+HD i NGHD. Tak więc mając podpisaną poprzednio umowę na HD [ przed 1 lipca 2007] z Cyfrą -pozostała ta pierwsza opcja C+HD, natomiast chcąc oglądać NGHD należy to dodatkowo zgłosić. Inna sprawa to olewanie starych klientów - otóż "starzy" mieli gratis HD w obu opcjach tylko przez jeden miesiąc, a pozostali mają do namysłu trzy miesiące i dlatego dalej będą oglądać C+HD i NGHD przez kolejne dwa miesiące za friko. Taka jest popaprana polityka lojalnościowa C+ :fool:
 
Ostatnia edycja:

Lech

New member
Bez reklam
iqpablo napisał:
JA MYSLE ZE C+ TO RACZEJ WOLI ZEBY KLIENCI PO OKRESIE STALEJ UMOWY ROZWIAZALI JA I WZIELI NOWA.

Tak masz rację. Jeżeli chcesz korzystać z promocji w C+ to co roku musisz wypowiadać umowę. W ten sposób zachowujesz jedno miesięczny okres wypowiedzenia i upust promocyjny. Nie wypowiadasz co roku to masz 3 miesięczny okres wypowiedzenia i zero upustu. Tak więc wypowiadając co roku umowę można zyskać do 300 PLN upustu.
Wracając do tematu NGHD to telefonicznie zgłosiłem chęć aktywacji tego programu i z powrotem mam NGHD - oczywiście za odpłatnością 6 PLN/miesiąc.
 
Ostatnia edycja:

bluray

Banned
Dzięki za rozjaśnienie.
Generalnie wolę + od n bo jako "cieńki" amator filmów mogę choć jeden film na tydzień w HD ale za to dobry zobaczyć w przeciwieństwie do "N".
Super gdyby tak PVR dali. Na to więc czekam.
Jesień będzie jednak bardzo ciekawa a potem pasjonująca walka o prawa do Ligi PL ( to ostatni sezon exlusive dla "+" ) .
Obstawiam już dziś PC.
 
Do góry