C+ , Moduł CAM, Splitter WiFi

p.sacharczuk

New member
Witam.
Zastanawiam sie nad zakupem Samsunga UE40D6500.
Chciałbym do niego podłączyć platformy C+ i n.
O ile w przypadku n problem jest jasny 2 dekoder konieczny.
O tyle w C+ mam sporo pytań.
Nie chciałbym stawiać 2 dekodera do C+ i chciałbym podać kartę do TV przez moduł CAM.
Chciałbym podać sygnał przez splitter WIFI ( dokładnie Clone + Home Edition 150 - [FONT=&quot]Clone + Home Edition 150 - 2 x karta :: DMTrade.pl - internetowy sklep TV-SAT[/FONT]).
Czy na TV będzie działała Cyfra + bez problemu?? Czy bedą przechodziły bez problemu uprawnienia?? Czy moduł CAM ASTON z obsługą HD v2,25 [FONT=&quot](ASTON z obsługą HD v2,25 :: DMTrade.pl - internetowy sklep TV-SAT) [/FONT] bedzie działał z kartą od splittera??

A może jest możliwość podać multiroom "n" przez moduł CAM?? Nie chcę ciagnąć kabla ethernet (paranoja w multiroom). Kiedyś w n-sklepie był sprzęt do przekazania sygnalu prze intstalację elektryczną. Mozna gdzieś to jeszcze kupić?? Czy jest mozliwość dać 2 kartę w moduł CAM a uprawnienia podać prze intstalacje elektryczną??

Jak bym mi sie przypomnialy kolejne pytania to będę sie odzywał.

Pozdrawiam
 

ficek_xyz

New member
moduł ci

CZeść mam moduł ci z cyfry + udało mi się go kilka dni temu kupić na stoisku cyfry + , są jeszcze poszukaj i za 49 PLN będzie chodzić.

Nie wiem jak clone wifi ale ja zrobiłem przez clone tylko że kablowy tv po obu stronach jednej ściany i chodzi pięknie od dwóch tygodni bez żadnej zwiechy.

Tyle mogę pomóc więcej nie wiem
 

p.sacharczuk

New member
Dzięki za info. Jutro dzwonię po znajomych którzy moga mieć dostęp do CI C+. A na tym stoisku gdzie Ty kupiłeś to mają jeszcze moduły?? Jakoś byśmy sie dogadali :) Pozdrawiam
 

p.sacharczuk

New member
CZeść mam moduł ci z cyfry + udało mi się go kilka dni temu kupić na stoisku cyfry + , są jeszcze poszukaj i za 49 PLN będzie chodzić.

Nie wiem jak clone wifi ale ja zrobiłem przez clone tylko że kablowy tv po obu stronach jednej ściany i chodzi pięknie od dwóch tygodni bez żadnej zwiechy.

Tyle mogę pomóc więcej nie wiem

Hej :)
Możesz mi opisać jak udało się Tobie kupić ten moduł?? Bo znlazłem punkt który ma dostepne 2 moduły :) Mam 2 umowy (moja i rodziców) z chęcią kupiłbym 2 moduły. Tylko jak??

Sklep mówi mi że muszę zgłosić na infolinii cyfry.
Infolinia mówi mi że tylko po zgłoszeniu prośby (mailowo) do nich można dostać zgodę na wykup modułu.

To jak to w końcu jest?? :)

Pozdrawiam
 

ficek_xyz

New member
ja trafilem na milą kobięte w piastowie stoisko w tesco.
Ona mówiła że może mi sprzedać w momencie gdy już kiedy wykupiłem dekoder po okresie dzierżawy, a że ja nigdy takiego nie wykupiłem to była na tyle miła i spisała mi umowę na swojego męża który już takowy dekoder brał na siebie i mi go za 49 PLN sprzedała inaczej trzeba zapłacić chyba 179, ale nawet jeśli tyle to polecam bo jakość obrazo jest rewelacyjna, nawet c+ 3d ostatnio premiera step up 3d wypadło super na samsung 46d6500, jeśli już bedzięsz miał moduł a masz samsunga napisz to wyślę ci liste opracowaną przeze mnie , gdyż jak telewizor szuka to nie ma to ani ładu ani składu a kanałów wyskakuje ok 1500, powodzenia w szukaniu, daj znać jak się sprawa rozwiązała.
 

p.sacharczuk

New member
Słuchaj z tymi modułami to jest wogóle masakra :)
Jedni mówią tak drudzy inaczej. 2 światy!! Cyfry i rzeczywisty.

Najnowsze info jest takie że podpisuję umowę na multiroom i odstaję moduł CI :)
Po 3 miesiącach mam możliwość zrezygnować z multiroom :)

Jutro czas na infolinie i informację jak mocno wiążący jest multiroom.

Sama moduł jak piszesz 179 zł.
Multi + CI = 49 + 45 (abonament za 3 miesiące lub 30 zł., rozbieżność między info sklep a strona c+)

Taniej wychodzi 2 opcja.

A jak działają Tobie programy C+ przycina??

pozdro
 
Do góry