C+ Hd + "Technika>"

wzg3

New member
Witam drogich forumowiczów serdecznie J

Moje pytanie odnosi się do C+ i NationalG. HD, jutro chcę wymienić swój dekoder GoldBox’a na dekoder Philipsa HD, jest w tej chwili promocja więc czemu nieJ

Jakieś 2 miesiące temu nabyłem TV z HD (firma może mało znana „Technika>”.

Co o tym sądzicie? Czy jeżeli winienie dekoder oraz zakupie kabel HDMI-HDMI będę mógł się cieszyć jakością obrazu w 1080p ?

Czy mogą być jakieś problemu lub brak współpracy dekodera z TV jak to jest w N. ?

Czy do dekodera prucz kabla trzeba coś dokipić??

Z poważaniem
Tomek.
 

Lech

New member
Bez reklam
wzg3 napisał:
Jakieś 2 miesiące temu nabyłem TV z HD (firma może mało znana „Technika>”.

Co o tym sądzicie? Czy jeżeli winienie dekoder oraz zakupie kabel HDMI-HDMI będę mógł się cieszyć jakością obrazu w 1080p ?
Tomek.

Telewizorka nie znam więc trudno coś powiedzieć.Natomiast nikt w Polsce nie nadaje 1080p, co najwyżej 1080i. Pozdrawiam;)
 

DanielS

New member
wzg3 napisał:
Witam drogich forumowiczów serdecznie J

Moje pytanie odnosi się do C+ i NationalG. HD, jutro chcę wymienić swój dekoder GoldBox’a na dekoder Philipsa HD, jest w tej chwili promocja więc czemu nieJ

Jakieś 2 miesiące temu nabyłem TV z HD (firma może mało znana „Technika>”.

Co o tym sądzicie? Czy jeżeli winienie dekoder oraz zakupie kabel HDMI-HDMI będę mógł się cieszyć jakością obrazu w 1080p ?

Czy mogą być jakieś problemu lub brak współpracy dekodera z TV jak to jest w N. ?

Czy do dekodera prucz kabla trzeba coś dokipić??

Z poważaniem
Tomek.

Jeżeli na tv albo w instrukcji masz logo HD Ready to powinieneś spokojnie się cieszyć obrazem 1080i. Nie wiem jaka to będzie jakość ponieważ marka tv jest mi nieznana. Tuner HD Cyfry podłaczasz do swojego tv poprzez kabek HDMI lub Component. To jaki obraz bedą pokazywać te kable to już twoje subiektywne odczucie. Jedni wolą HDMI inni Component. Żeby wybrać pomiedzy nimi musiałbyś miec dwa. Component pokazuje wg wiekszości lepszy obraz z kanałow SD natomiast HD własciwie bez róznicy w stosunku do HDMI a nawet czasami lepszy ( to są odczucia forumowiczów ). HDMI to połączenie cyfrowe - bez żadnej ingerencji w sygnał. Component analogowy. Wybór i tak należy do Ciebie.
 

wzg3

New member
dzieki sliczne za odpowiedzi:) to nowa marka na rynku, dosc konkurencyjna choc wcale nie tania, obraz na sd w c+ jest naprawde dobry, najlepszy na eurosport :) oczywiscie teraz jest podlaczony na scarcie:)
Na pudelku i w instrukcji tv mam znaczek hd ready, wiec chyba bedzie ok.
Pozdrawiam i sorka za pomylke z "p":) w tym temacie jestem nowy.


Tomek
 
Do góry