brak reakcji TV po aktualizacji softu

p1t3r

New member
Jak w temacie. Podczas aktualizacji softu na najnowszy tv w połowie aktualizacji sam się wyłączył po czym nastała ciemność. Jedyne co raz na jakiś włącza się (diody po prawej stopniowo zapalają się wszystkie) i nic.... po kilku minutach sam się wyłącza. Jakieś pomysły, sugestie? Można wymusić na TV start aktualizacji z USB bez wchodzenia do menu (power+source nie działą) ?
 

p1t3r

New member
Ciąg dalszy... Zadzwoniłem do serwisu, powiedziałem jak było to się dowiedziałem, że gwarancja nie obejmuje tego typu napraw. Po 10 min utach zadzwoniłem i na wariata powiedziałem, że chce włączyć tv i się nie da. telewizor pojechał do serwisu, po miesiącu okazało się, że nie ma częsci na wymiane i dostane nowy- odesłano mnie do sklepu. W sklepie powiedziano mi, że mają tylko jedną sztuje LE40A856 i to z wystawki za którą podziękowałem. Zaproponowano mi dopłatę 1200 pln którą zbiłem do 700 pln i dzisiaj odebrałem nowiuśkiego LE40UE6000 co w sumie wydaje mi sie opłacalnym manewrem... więc może jak wejdą nowe modele znowu zepsuję swojego samsunga?:D
 

asas

New member
p1t3r napisał:
Jak w temacie. Podczas aktualizacji softu na najnowszy tv w połowie aktualizacji sam się wyłączył po czym nastała ciemność. Jedyne co raz na jakiś włącza się (diody po prawej stopniowo zapalają się wszystkie) i nic.... po kilku minutach sam się wyłącza. Jakieś pomysły, sugestie? Można wymusić na TV start aktualizacji z USB bez wchodzenia do menu (power+source nie działą) ?
mam ten sam problem LE40A551,jest na to jakieś lekarstwo ?
 

piotr'ek

New member
Bez reklam
Lekarstwem jest serwis. Jak się będą czepiać, że gwarancja tego nie obejmuje to zbluzgaj ich dlaczego na swoim www umieszczają aktualizację softu, skoro nie należy tego robić?
 
Do góry