Brak napisów w filmach AVCHD na PS3.

kd5555

New member
Witam!
Czy ktoś może mi pomóc w następującej sprawie: próbowałem przy pomocy programu tsMuxerGUI v.1.8.4 z plików: .mkv i .srt uzyskać film w formacie AVCHD z napisami (na PS3), ale niestety film się wyświetla, napisów brak. Oczywiście w menu filmu mogę wybrać "subtittles", tyle, że z tego nic nie wynika. O co tu może chodzić? Będę wdzięczny za podpowiedź. Pozdrawiam.
 

kd5555

New member
rollo22 napisał:
czy napisy wyswietlaja się poprawnie przy użyciu jakiegokolwiek Playera na PC??
Nie wiem. Nie znam żadnego playera odtwarzającego film w formacie AVCHD. W międzyczasie ustaliłem, dlaczego miałem problemy z napisami. Okazało się, że jeśli napisy w pliku .srt rozpoczynają się od czasu 0, np.: "1
00:00:00,000 --> 00:00:04,099
{C:$aaccff}DWANAŚCIE MODELI CYLONÓW", to po utworzeniu pliku (AVCHD w tsMuxeR) nie będą wyświetlane na PS3, natomiast jeśli ustawi się czas różny od zera, np.: "1
00:00:01,000 --> 00:00:04,099
{C:$aaccff}DWANAŚCIE MODELI CYLONÓW", to będą. Ten program (tsMuxeR) ma najwyraźniej jeszcze jakiś błąd, bo trafiłem na film spełniający przedstawiony powyżej warunek a napisy w pliku AVCHD i tak się nie wyświetlały. Tym niemniej obecnie niemal wszystkie filmy udaje mi się przetworzyć prawidłowo i program uważam za świetny.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Mam pytanie czy coś się zmieniło w tSMuxeR jeśli chodzi o rodzielczość wejściowego MKV?
Czy nadal musi to być 720 lub 1080 linii dla utworzenia poprawnej struktury BR?

Dzięki i pozdrawiam,
 
Do góry