"błyszczące" się ekrany

michalek21

New member
cześć, czytałem.. już chciałem kupić panasonic 42s20 i tu nagle lipa.. bo nie ma on tej jakieś matowej powłoki i wszystko się będzie od niego odbijać .. i teraz pytanie: Na jakiej zasadzie to się będzie odbijać od tv? bo teraz mam CRT philips i nawet teraz jak już jest półmrok na polu i 0 światła w pokoju to widzę np. krzesło albo siebie w tv :( Na plaźmie będzie to samo? Czy jak już będzie wyświetlany obraz to nie będzie się nic odbijać? BO na tym crt to oglądam np. Małysza, a widzę siebie :)

Jak ktoś ma albo mógłby mi pstryknąć jakąś fotkę jak to się prezentuje to byłbym wdzięczny :)
 

conrdd

New member
Mam S20. Lampa wisi przed nim i wieczorem gdy jest zapalona nie widać jej w ekranie. Tzn inaczej - ja nie widzę. Dla mnie obraz jest super i żyleta.

Natomiast jeśli jesteś typem szukania dziury w całym, oglądaczem cal po calu ekranu z 5 cm i nałogowym nasłuchiwaczem bzyczenia oraz łowcą idealnej czerni to niestety nie wiem czy nawet V20 cię w pełni zadowoli :)
 

cactusek

New member
Bez reklam
Oczywiście że sie bedzie odbijać i to pewnie bardziej niz na tym CRT bo powierzchnia jest o wiele wieksza. Pytanie czy bedzie ci to przeszkadzać.
 

Lech

New member
Bez reklam
cześć, czytałem.. już chciałem kupić panasonic 42s20 i tu nagle lipa.. bo nie ma on tej jakieś matowej powłoki i wszystko się będzie od niego odbijać .. i

To nie żadne wymysły jak niektórzy o tej sprawie piszą. O mały włos byłbym takie "cudo" kupił. Myślę oczywiście o s20. Dzięki zbiegowi okoliczności pan w sklepie odpalił to cudo i zobaczyłem na ekranie i obraz telewizyjny i wszysto co było dookoła telewizora w sklepie. Na szczęście obok stał właściwy odbiornik g20, w którym oprócz programu telewizyjnego nic więcej nie świeciło. Jak nie chcesz żałować później, to kup teraz odbiornik z powłoką antyrefleksyjną.
 

michalek21

New member
ehh ale g20 kosztuje o 1k więcej :( a 2.5k to max :( Czyli muszę kupić jakieś shitowskie lcd ? Jakie polecacie za 2.5k ? Żeby było 37-42" 100hz FHD i mały input lag ? aha i jakaś dobra matryca :) panas robi dobre lcd? np. lcd s20 ?
 

michalek21

New member
g20 nie kupie.. a chce konieczne plazmę bez takich głupich odbić.. bo o ile nie przeszkadza mi to przy oglądaniu tv to jak gram na xboxie to wkurza strasznie
 

lukaszslony

New member
zauwazylem ze ten model nie ma usb co ma dla mnie znaczenie a o czym zapomnialem napisac w moich wymaganiach. Ponadto dobrze jak by mial gniazdo ethernet-owe.
 
Do góry