Bluray+FullHD Samsunga

dnc

Moderator
VIP
Jeśli ktoś jest z Bielska-Białej lub okolic a chciałby zobaczyć na żywo nową jakość obrazu, proponuję przejść się do MM w B-B na Sarnim Stoku. Jest tam wystawiony najnowszy model czytnika BD Samsunga BD-P1000 oraz LCD FullHD 1080p (tak napisali na ulotce - niestety nie zanotowałem jaki model :( ) w dziale z TV. Rzeczywiście obraz jest bardzo dobrej jakości. Czysty, soczysty, ostry jak żyleta. Leciało co prawda jakieś demo Samsunga, ale i tak oczy wypalone...:p . Niestety ceny jak z kosmosu. Czytnik kosztował 4999 zł!!! O TV lepiej nie wspominać...:eek:
 

bildex

New member
Witam!
Widziałem ten sprzęt no i niezłe cacko . Na początku cena była 4999 a teraz po świetach spadła na 3800. Gdy było wiadomo jaki nośnik się przyjmie .....Zapewne to cacko stało by już u mnie.
Pozdr
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Blu-ray Samsunga stoi chyba w każdym MM, polecam jednak obejrzenie obrazu z BD Panasonica gra lepiej.
 

Gucio50

New member
Bez reklam
ar2 napisał:
Blu-ray Samsunga stoi chyba w każdym MM, polecam jednak obejrzenie obrazu z BD Panasonica gra lepiej.

Ale Samsung bd-1000 kosztuje 1450zł, właśnie kupiłem i mam dostać kurierem w środę.
Napiszę wrażenia:eek:k:
 
Do góry