Blue-ray do 2500

Alien1982

New member
Witam posiadam telewizor 47LG6000 do tej pory mialem Samsunga BD-1500 niestety umarl i w ramach gwarancji moge wygrac sobie cos innego w sklepie saturna. Mysle o czyms z troche wyzszej polki i jestem gotowy zaplacic jakies 2000 - 2500zl. Glownie ogladam filmy akcji na blue rayach i cala reszte na dvd. Nie uzywam piratow wiec obsluga dvix i podobnych mnie nie obchodzi. Prosze o pomoc i pozdrawiam
 

BoDeX

New member
Panasonic 35 , Sony 350 - nie pchaj się wyżej, bo niczego lepszego nie osiągniesz - to wszystko są klony .
 

Alien1982

New member
Powiem szczerze ze tez myslalem o sony 350 ale tak jak czytam tutaj posty to opinie sa podzielone, a co sadzicie o tych blue-rayach LG nie beda lepsze pozdrawiam
 

BoDeX

New member
To już musisz samodzielnie rozważyć wszystkie za i przeciw .
We/wy , cena , wygląd, funkcjonalność i te inne bzdury - Sam 2500 robi ładnie DVD , ale decyzja jest Twoja.
 

lepp

New member
Bez reklam
Jestem bardzo zadowolony z Panasa 35, jeśli potrzebujesz wyjścia analogowe to 55. Mają wchodzić albo weszły ich nowe wersje 40 i 60. W Samsunaga znowu bym się nei phał, miałem 1400 i nei byłem zadowolony. Wydawać więcej nie ma sensu, chyba, że bardzo zależy ci na super wyglądze obudowy.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
co prawda panas 60 i 80 , ale co do reszty masz absolutna racje! za reszte kasy lepiej sobie jakies plytki BD pokupowac....
 

lepp

New member
Bez reklam
No faktycznie. Bardzo mi się w nich podoba możliwość oglądania you tube.
 

lepp

New member
Bez reklam
Ja bym był bardzo zadowolony z takiej możliwości przed telewizorem, najchętniej pełen internet.
Kiedyś ludzie mówili, żę filmy w kinie się ogląda, a przez telefon rozmawia :D
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
nie-nie mylisz sie ,ale calkowitej racji tez nie masz....
nie sadze zeby mozliwosc ogladania you tube wplywala na jakosc wyswietlanego obrazu- to po pierwsze , po drugie - obraz to nie wszystko...w BD bardzo wazny jest dzwiek! w przypadku gdy ktos ma maly ekran i oglada z dosc duzej odleglosci (np.42" z 3m) to dzwiek jest nawet wazniejszy....
a po trzecie- nie trzeba targac PC-ta do salony zeby obejrzec you tube...
 

wiatrak

Active member
Bez reklam
jarmar napisał:
Wyobraż sobie you tube na TV 50'. :???: A jeśli, to po co Ci do tego blue-ray?

Ju Tubę można oglądać w okienku, nie musi zajmować całego ekranu. A właściwie jest to tryb domyślny, oglądanie na całym ekranie wymaga zmiany ustawień... ;)
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
jarmar napisał:
Bo temat postu jest o czym innym.

co prawda w temacie powinno byc- blu-ray ,ale to przeciez sensu wypowiedzi nie zmienia , wiec nie wiem o co ci chodzi?!
 

Alien1982

New member
Oki tak wiec wiem wszystko na temat you tube :) ale tak jak pisalem ta opcja mnie nie interesuje, najwazniejsza jest dla mnie jakos obrazu i dzwiek. Pewnie skusze sie na panasonica jezeli jest w tej chwili najlepszy a jak tam wygladaja DVD na nim tez spoko??
 

jarmar

Member
O co mi chodzi odpowiedział przedmówca.
Czy Panasonic najlepszy? Raczej nie , ale ja jestem ze swojego bd-80 zadowolony.:eek:k: Filmy DVD zyskały na jakości,ale w jakim stopniu , w porównaniu do innych odtwarzaczy BD nie wiem.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
<jarmar> wlasciwie to masz racje !;)
ludzie wybierajac odtwarzacz BD kieruja sie czasami duperelami ze glowa boli..... -najlepiej zeby jeszcze taki player kosil trawe....;)
w dodatku skupiajac sie na informacjach typu- odtwarza te div'x a tamtych nie lub nagrywane na plytach "-" a nie "+" tak naprawde zapominaja chyba o tym po co zostala storzona technologia BD i do jakich materialow ma sluzyc...
podlaczaja playera do TV 32 " ogladanego z 4m , kablem optycznym do amplitunera i pisza pierdoly w stylu -" jest super obraz i dzwiek ,a w ogole to jest rewelacyjny bo czyta "ogonki" w div'x..":D

wlasciwie najwiecej do dyskusji wniosla ta wypowiedz :

lepp napisał:
Jestem bardzo zadowolony z Panasa 35, jeśli potrzebujesz wyjścia analogowe to 55. Mają wchodzić albo weszły ich nowe wersje 40 i 60. W Samsunaga znowu bym się nei phał, miałem 1400 i nei byłem zadowolony. Wydawać więcej nie ma sensu, chyba, że bardzo zależy ci na super wyglądze obudowy.
 
Do góry