BLU RAY obsługa przez smartfona

davero79

New member
Witam

jest może takie urządzenie ?

Interesuje mnie abym mógł przesyłać muzykę lub film po dlna, ale żebym nie musiał włączać projektora.
Dlatego interesuje mnie sterowanie smartfonem. Mogę to robić po przez tablet, ale jakość dźwięku jest zdecydowanie gorsza niż z CD/DVD.
 

davero79

New member
Smartfonem nie włączysz BR, bo musi go znaleźć w sieci :)

Nie nie ... Zalezy mi tylko na menu, zebym mogl z nasa wybierac muzykę albo film. Z tabletu działa wszystko jak nalezy, ale jakość muzyki w porównaniu do cd no przez pół. Dlatego pytanie może blu ray będzie potrafił po optyku lepiej przesłać sygnał. Chyba, że po dlna jest słabo i nie ma sobie co głowy zawracać.
 

davero79

New member
Nie nie ... Zalezy mi tylko na menu, zebym mogl z nasa wybierac muzykę albo film. Z tabletu działa wszystko jak nalezy, ale jakość muzyki w porównaniu do cd no przez pół. Dlatego pytanie może blu ray będzie potrafił po optyku lepiej przesłać sygnał. Chyba, że po dlna jest słabo i nie ma sobie co głowy zawracać.

Jak to jest w koncu moge wybierac muzyke z nasa smartfonem ? tak zeby mi blu raj odtwarzal dźwięk. Jakośc będzie porównywalna do cd ? jęsli puszcze flac ? Jak wygląda ten odtwarzaczym muzyki przez dlna
 
Do góry