blu ray 3d na PS3

borasmax

New member
kupiłem w MM film Underworld blu ray 3d i chciałem go obejrzeć na PS3 ale wywala mi bład na TV ze błąd z wyj. obrazu jesli był temat przepraszam od godziny juz szperam po necie w poszukiwaniu rozwiazania.
TV oczywiście nie ma 3d ale myślę że to nie powinno być problemem i film powinien zostać wyswielony w 2d
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
kupiłem w MM film Underworld blu ray 3d i chciałem go obejrzeć na PS3 ale wywala mi bład na TV ze błąd z wyj. obrazu jesli był temat przepraszam od godziny juz szperam po necie w poszukiwaniu rozwiazania.
TV oczywiście nie ma 3d ale myślę że to nie powinno być problemem i film powinien zostać wyswielony w 2d
Hm... Kolego masz w TV komunikat o niemożliwości odtwarzania filmu w 3D, bo... nie masz po prostu takiej opcji!! I nie ma cóż takiego na płycie Blu-Ray , jak opcja wyboru 2D i 3D. Ani na jednej swej płyty Blu-Ray nie mam takiej opcji. Wydania są tylko osobną opcją w dwóch płytach. Jedna w 2D , druga w 3D. Zrobiłeś błąd że kupiłeś płyty 3D nie mając takiego TV. I PS3 w tym wypadku cie nie pomoże!! Spróbuj zamienić płytę w sklepie i powiedz że pomyłka i taki tam. Albo zamień się z kim, kto ma ten film w 2D. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:

borasmax

New member
to teraz wszystkich zdziwię i owa płyta działa i w menu już płyty jest opcja "play in 3d" "play in 2d" jednak na konsoli musiałem wyłączyć wszystkie ulepszacze obrazu z automatycznych np na RGB itp wtedy płyta ruszyła i film super sie oglądało
pozdrawiam i dziękuje za zainteresowanie tematem
do zamkniecia
 
Do góry