Benq w600 vs. MP735

studzin

New member
Chciał bym kupić projektor do filmów, który był by używany w róznych pomieszczeniach. Planuję ekran 150-200cm. szerokości. Zaciemnienie pomieszczenia nie powinno stanowić problemu.

Niestety nie spotkałem się jeszcze ze sklepem w którym mógł bym obejżeć któryś z tych projektorów w akcji( 3miasto/Bydgoszcz może ktoś coś poleci)

Na tapetę trafiły te 2 projektory ponieważ mogę je wziąśc na raty 30x0 w rtv euro agd.
MP735 ma lepsze parametry na kartonie od w600. Czy ktoś miał może możliwość obejżenia tych 2 projektorów?
 

tomatow

New member
Widziałem obydwa w akcji. Obraz bardziej podoba mi się w MP735. Jest jakby żywszy, ma więcej kolorów i przyjemniej się go ogląda niż W600.

Jednak należy pamiętać, że jest to model pozycjonowany na rynek biznesowy - rozdzielczość "notebookowa" i mocna lampa. Jeśli te dwie rzeczy, nie będą Ci przeszkadzać (warto ustawić tryb lampy na eco) polecam MP735.
 

studzin

New member
Mocną lampę raczej klasyfikował bym jako zaletę bo na upartego wstawię filtr szary od aparatu. Co do rozdzielczości to też nie problem bo ma większą, przez co najwyżej będą czarne paski. Wychodzę z założenia, że w tym przypadku lepiej mieć czegoś więcej niż mniej.
 
Do góry