Benq MP626 czy Acer H5360?

pep

New member
Witam Wszystkich,
Tak sobie czytam i porownuje i wychodzi mi tylko jedno, ze im drozej tym lepiej ale kiedy patrze na swoj budzet, to jakby nie bylo nici z doskonalosci.
Mam pytanie do wszystkich ktorzy mogliby cos doradzic.
Myslalem kupic Benq MP626(bo ma HDMI i 3D-ponoc przyszlosc w TV) ale glownie bym go uzywal do ogladania filmow i grania na PS3.
Bralem pod uwage w zasadzie tylko produkt Benq'a model MP626 tylko dlatego ze w porownaniu z W600 parametry prawie takie same tylko ze ten pierwszy troche tanszy. Z tym ze na temat MP626 naprawde trudno znalesc jakies fachowe opinie.
A tu nagle natrafilem na Acer H5360, ktory to dedykowany do kina domowego, parametry podobne, jest tez 3D (nie wiem tylko czy wazne i przydatne?) no i mam dylemat. Nie mam pojecia co wybrac zeby bylo dobrze. Benq mi sie podoba i mam do nich zaufanie(kolega kupil jakies 3 lata temu sprzet tej firmy i smiga do tej pory, wiec OK), natomiast Acer wyglada interesujaco ale zupelnie ich nie znam. Prosze o pomoc w wyborze. Powiem tylko ze bedzie to moj pierwszy wlasny projektor i nie chcialbym zle wybrac czyt. trafic. Wszelkie sugestie lub pomysly bardzo mile widziane :smile:.
Wielkie dzieki.

PS: A moze jest cos lepszego od tego na co zwrocilem uwage. Dobrze sie prezentuje Panasonic PT-AX200E ale to juz zupelnie inna liga zreszta cena tez.
 
Do góry