Benq MP522 ST czy ACER S1200?

Lubkens

New member
Potrzebuję projektora do sali lekcyjnej. Projektor będzie działał wraz z tablicą interaktywną. Mam ograniczony budżet do ok. 2500. Oba projektory oferują możliwość wyświetlania z bliskiej odległości i chcę przy tym pozostać. Facet polecał mi Acera, niezbyt pochlebnie wyrażając się o Benq. Acer jest trochę droższy i ma nieco lepsze parametry. Ja jak dotąd nie zawiodłem się na Benq. Czy ktoś może ma doświadczenia związane z tym modelem (Benq MP522 ST) i czy będzie on dobrym wyborem?
 

mikubloku

New member
Ja mam Benq MP 512 - ST

Ja mam Benq MP 512 - ST. Wyświetla obraz 65 cali z odległości 1,3 metra. Nie mam na razie w ogóle problemów. Świeci jasno i można oraz wyświetlić na tablicy zielonej nawet. Obraz jest bardzo ostry. Rozdzielczość 800x600 może niekiedy być troszkę za mała ale litery są bardzo wyraźne. Jedyne co to technologia DLP i efekt tęczy. Może być widoczny dla niektórych uczniów co może powodować ból głowy. Podobno dla niektórch to szkodzi.
Ja projektor mam w domu do oglądania filmów i grania w gry i do tego sprawdza się świetnie.
 
Do góry