balans bieli dla GT30 w menu serwisowym

robertos80

New member
Witam
czy ktoś mógłby mi podać jakie ma wartośći r-drv,g-drv,b-drv,r-cut,g-cut,b-cut dla trybu WARM w menu serwisowym? Trochę się bawiłem ustawieniami, zgubiłem gdzieś spisane wcześniej a po zmianach mam jakiś gorszy obraz:(
 

fazer58

Member
Bez reklam
Zdaje się,że jak wchodzisz do menu serwisowego i zamiast 3x"0",dasz 3x"menu",to przywrócisz ustawienia fabryczne.
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
Witam
czy ktoś mógłby mi podać jakie ma wartośći r-drv,g-drv,b-drv,r-cut,g-cut,b-cut dla trybu WARM w menu serwisowym? Trochę się bawiłem ustawieniami, zgubiłem gdzieś spisane wcześniej a po zmianach mam jakiś gorszy obraz:(
z tego co wiem to menu serwisowe nie ma opcji "reset" lub powrotu do fabrycznych...
 

robertos80

New member
Byłoby to ciekawe i pomocne rozwiązanie. Może ktoś sprawdzi?

No właśnie - czy to pewne?

sprawdziłem, wystarczyło wcisnąć raz menu i zresetowały się ustawienia, ale efekt jest taki sam jak wybranie resetu z poziomu pilota, czyli balans bieli w menu serwisowym jest nadal taki sam
 

xeo151

New member
Bez reklam
Właśnie dlatego lepiej się nie bawić, nie mając wcześniej lekturki obsługi za sobą lub jakiegokolwiek pojęcia.
 

fazer58

Member
Bez reklam
sprawdziłem, wystarczyło wcisnąć raz menu i zresetowały się ustawienia, ale efekt jest taki sam jak wybranie resetu z poziomu pilota, czyli balans bieli w menu serwisowym jest nadal taki sam

Mam co prawda,duuużo starszą plazmę i u mnie po wciśnięciu 3x"menu",wszystko na pewno wróciło do ustawień fabrycznych (miałem zapisane na kartce),nawet zaczął od początku dostrajać stacje. Sorki,że nie pomogło:sad:
 

andrzej32

New member
Balans bieli dla Panasonic GT30

Balans bieli w moim GT30 w trybie Warm wygląda tak: R-Cut:80, G-Cut:80, B-Cut:80, R-Drive:E9, G-Drive:FF, B-Drive:6C, All-Cut:80, All-Drive:FF.
 
Do góry