AVR 1610 - kolumny

vmaestro1

New member
Witam.

Już raz pytałem na tym forum o opinie i propozycje wyboru kolumn do do ampli AVR 1610,
opinie i propozycje były różne ,wszystko jednak sprowadzało sie do tego że mam dokonać odsłuchu kolumn i wkońcu dokonałem odsłuchu, na Denonie 1911 o ile dobrze pamiętam (lepszy od mojego)
słuchałem:
Dali Concept 6 Set
KLIPSCH SYNERGY F1 SET
Jbl ES80 Pack 5.0
Monitor Audio Bronze BX5 + BX1 + Centre

oraz na pionku: Klipsch F3/C1/B2

koniec końców z różnych powodów przedewszystkim cen padło na: Klipsch F3/C1/B2 lub
Jbl ES80 Pack 5.0 i tu znowu niespodzianka sprzedawca człowiek znający się na rzeczy oznajmił mi że mój Denon ,,nie uciągnie F3"
i tu jest moje pytanie miał rację czy nie ???????? ja ich nie słuchałem na Denonie

Zna ktoś może jakieś ciekawe oferty cenowe do tych zestawów????????
 

vmaestro1

New member
pokój 23 m2 ,kino 50%,muzyka 50%, nie będę słuchał symfonij ,dżezu ,muzyki klasycznej.Jak już odpowiedziałeś na mój post to możesz wyrazić swoją opinie na zadane pytanie.Nawiasem mówiąc jestem świadom że są kolumny które grają lepiej .
 

Krzych_c

New member
Skoro sprzedawca twierdził że nie uciągnie, to mało znał się na rzeczy. F3 to kolumny o wysokiej dynamice i nie potrzebują strasznie mocnego wzmacniacza a Denon 1610 będzie miał jakieś 2 x 90-100W w stereo. Ale do Twojego pomieszczenia brałbym F1 ewentualnie max F2. F3 to wielka kolumbryna jak dla mnie i nadaje się do 30m2 i więcej. Przy Twoim metrażu możesz przedobrzyć...
 

vmaestro1

New member
też brałem F2 pod uwagę ale są droższe od F3 i JbL

ponadto cena zaproponowana przez tego sprzedawcę jest bardzo atrakcyjna,ciekawe czy ją utrzyma,chyba że ktoś z was ma jeszcze lepszą cenę ,mam kolegę co ma taki sam metraż jak ja i kupuje na dniach F3 , może macie jakieś ciekawe oferty?:) , a wracając do rzeczy twierdzisz że mój Denon da radę z Klipsch_ami , to może i ja bym poszedł w tym kierunku? F2
F3 to ja chyba nie kupię , bo to są kolumbryny fakt .
Dz za wypowiedź.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

vmaestro1

New member
A ES 80 cały zestaw nie może być ?,ewentualnie F2 cały zestaw,praktycznie na ES 80 już się na niego nastawiłem ,studio 180 lub 190 nie słuchałem.
 

BD

Member
Bez reklam
sluchalem Denona z MA i niezle to gralo chociaz to byl najnizszy model Denona i kolumny seria M -polecam...
 
Do góry