Audiolab 8200CDQ.

dariopa

New member
Witam Forumowiczów. Mam zamiar kupić audiolaba 8200cdq, lecz nie mam możliwości go posłuchać. Z wypowiedzi na różnych forach dowidziałem się, że jest to dobry cd a i cena nie wygórowana. Proszę o poradę czy sam audiolab 8200cdq da mi możliwość słuchania muzy, gdy podłącze do niego same słuchawki sennheiser HD650 ? Czy słuchawki będą w pełni napędzane ? A może muszę dokupić wzmacniacz słuchawkowy aby wydobyć z nich pełne brzmienie? Jeśli tak, to jaki? A może jest coś lepszego aby słuchać muzy na słuchawkach? W dalszej kolejności planuje dokupić wzmaka i kolumny, teraz dysponuje 6kzł - 7kzł. Serdecznie pozdrawiam.:smile:
 

dariopa

New member
Witam kolegę blackninja. Słucham dobrego progresu (Pendragon i inne),elektroniki, new age (Kitaro,Karunesh,Anugama,Deuter itp.) a dobry heavy metal też łyknę.Słuchawki kupiłem okazyjnie nówki, dlatego proszę o poradę czy audiolab 8200CDQ je napędzi czy lepiej kupić audiolaba8200CD i wzmaka heeda canampa.A może kolega coś poleci innego? Kiedyś kupiliśmy z lepszą połówką kino denona AVR1707 , DVD1703,Weharfedale diamont 8.4+ reszte z subem.Teraz przyszła pora na mnie.Na forach mało jest obiektywnych ocen co do cdków i ich dziurek słuchawkowych jak i samych cdków i wzmaków słuchawkowych.Nie każdy może mieć od razu cały sprzęt, albo wymiatać w domku.Można dostać wiązankę albo bombkę od mamusi lub sąsiada .Pozdrawiam.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Z doświadczenia napiszę, że jakiego byś cedeka nie kupił to szukając dobrego brzmienia na wzmacniaczu słuchawkowym i tak się kończy :)
 

dariopa

New member
Dziękuje za podpowiedz, takie rozwiązanie chyba będzie najlepsze, tylko zastanawiam się czy do 15oozł jest coś lepszego od Heeda Canampa? Pozdrawiam.
 
Do góry