ASUS Portable AiO (P1801-T)

steeze

steeze
Pomagam
VIP
001_ASUS+Portable+AiO.jpg

Firma ASUS, przełamuje konwencję i wprowadza do swojej oferty ASUS Portable AiO (P1801-T) – przenośny komputer z 18,4-calowym ekranem dotykowym Full HD. Producent podaje że urządzenie łączy w sobie mobilność tabletu z systemem Android, wysoką wydajność i interaktywność. Obudowa ASUS Portable AiO charakteryzuje się płaskim designem, a wbudowana podstawka pozwala na jego ergonomiczne ustawienie. Z urządzenia można także korzystać trzymając go na kolanach lub kładąc płasko na stole. Ważący 2,4kg komputer przeniesiemy bez problemu w dowolne miejsce za pomocą zintegrowanego uchwytu. Wbudowana bateria może pracować do pięciu godzin z włączonym filmem 1080p. ASUS P1801-T jest zasilany czterordzeniowym procesorem NVIDIAŸ TegraŸ 3, z 12-rdzeniowym procesorem graficznym i działa pod kontrolą systemu Android 4.2. Portable AiO będzie dostępny w Polsce od września br. w cenie 2199pln.
 

steeze

steeze
Pomagam
VIP
No właśnie, jeśli chodzi o ceny produktów Asus, to jest to dla mnie dość niejasna sprawa. Jakiś czas temu, gdy pisałem o tym, że Asus wprowadza nowe komputery All-In-One, korespondowałem z działem PR firmy i pytałem o cenę modelu ET2702. Dostałem informację, że SCD najlepiej wyposażonej wersji będzie równa 5899pln. Teraz, gdy model jest dostępny na rynku, cena "średniego" modelu przekracza 7 tyś, więc nie bardzo wiem jak podchodzić do kwestii podawania cen przez firmę Asus :/
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W takim razie, nie ma co sie ludzic. Od lat czekam, na cos wiekszego jak typowe 10", sporo tebletow ("renomowanych" firm) oscyluje w granicach +/- 2tys, tutaj mamy 18,4 i cene 2200zl? Nie chce mi sie wierzyc, ale zobaczymy.
 
Do góry