Asus O!Play MINI - problem z obrazem.

Skarbowy

New member
Witam

Zakupiłem wczoraj nowy odtwarzacz Asus Mini. Po podpięciu do TV kablem HDMI z zestawu, obraz co około 10 sekund gaśnie całkowicie na 1-2 sekundy. Zmieniałem podłączenie na inne wejścia HDMI, objaw jest ten sam. Do odtwarzacza podłączyłem pendrive z filmem, film odtwarza, głos ok, ale dalej gaśnie obraz co kilka sekund. Ktoś spotkał się z takim problemem? Czy to wina kiepskiego kabla HDMI z zestawu czy raczej odtwarzacz jest uszkodzony? Dodam, że wejścia HDMI są sprawne, mam nimi podłączony dekoder na stałe i czasami laptop.

Pzdr.
 

pkomp

New member
1.aktualizacja oprogramowania playera
2. inny film

czy głos leci bez problemu jak gaśnie obraz?jeśli tak to wina oprogramowania playera/filmu
 

Skarbowy

New member
Podłączyłem go jeszcze raz do tv. Objaw zanikania obrazu pojawia się od razu, jeszcze zanim podpiąłem pendrive. Odtworzyłem ten film co wczoraj oraz inny. Głos również zanika podczas braku obrazu.

Nigdzie nie znalazłem nowszego softu do mini niż ten który mam wgrany czyli ver. 1.0.6.
 

freyu

New member
A ja się podepnę z pytaniem czy w tym nowym firmware nie ma problemu z polskimi czcionkami? Jestem na etapie wyboru playera i w innym wątku ktoś pisał że problem jaki zauważył w tym modelu to właśnie problemy z wyświetlaniem czcionki pl.
 
Do góry