AS640E v AS650 v cx680 (670E)

Qchi

New member
Panowie ratujcie...

Czytam, szukam, sprawdzam i już nic nie wiem. Co by nie zanudzać zbędnymi wywodami proszę o pomoc.

Rozważam zakup jednego z tych modeli AS640E v AS650 v cx680 (670E).

Niestety nigdzie nie ma ich obok siebie więc trudno porównać. Raz miałem okazje przyjrzeć się stojącym obok siebie cx680 i AS750 ale zanim się ogarnąłem z decyzją to 750 sprzedali.

Warunki użytkowania:
1. Odległość ok. 3,5m.
2. Oglądam głównie wieczorami ale nie w warunkach "kinowych".
3. Najczęściej oglądam NC+, trochę filmów ale głównie NBA.
4. Kanapa vis a vis tv ale stół odsunięty od osi ok. 2 m co na moje oko oznacza kont ok. 45 st., przy stole zdarza się oglądać w dzień lub przy włączonym świetle.

Obecnie mam plazme Panasonic th-42PV80.

Pytanie brać sprawdzonego IPS (650E) czy VA (640E) a może jednak postawić na najnowszy model z VA UHD?
o UHD w ogóle bym nie myślał gdyby nie fakt, że 650 i 640 są bywają ciężko osiągalne.

Z góry dziękuję za pomoc.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale sprawdziłeś czy jeszcze są dostępne.
Bo modele AS byłe naprawdę dobre, czego niestety nie można powiedzieć o nowych modelach Panasonica.

Do jakiej kwoty planujesz zakup ?
 

Qchi

New member
W Euro RTV są 47AS650, w Saturnie i MM 48AS640 z CX/CS nie ma problemu. Miałem ochotę na 47AS750, która w najbliższym Mediaexpert przecenili do 2900 ale zanim żona zechciała wybrać się i zobaczyć to sprzedali.

Do dyspozycji mam ok. 3500 zł.

Poprzednio miałem Panasonica, z którego do dziś jestem zadowolony ale powoli zaczyna mi brakowac opcji smart - tzn. męczy mnie ciągłe rozkładanie komputera i dbania o to by tablet był naładowany. Tak czy inaczej jestem otwarty na wszelkie propozycje bo póki co nie udało mi się zgłębić tematu w przypadku innych marek.

pozdrawiam

EDIT: Próbowałem dzisiaj kupić AS650 we Wrocławiu i się nie udało. Same z ekspozycji wiec zapominam o serii AS bo rzeczywiście praktycznie nie dostępna. Muszę raz jeszcze zweryfikować założenia i chyba sprawdzić inne marki.
 
Ostatnia edycja:
Do góry