Aplituner + głośniki 5.1 Cena 1500-2000zł

RiedelS

New member
Witam wszystkich. Kolejny temat z dziedziny Szukam sprzętu ale nie wiem jaki.
Potrzebuje zakupić kino domowe.
W sumie to tylko AMPLITUNER i głośniki (zestaw 5.1)
Melomanem nie jestem.
Przeznaczenie to w sumie wszytko do czego można tego używać: TV, Filmy, Muzyka, gry
Budżet to 1500-2000 za zestaw (nie potrzebuje odtwarzacza, mam WD live i jestem zadowolony.)
czyli głośniki + ampilituner.
Niestety jeśli chodzi o wiedzę tom zielony jak mało kto.
Nie chciałbym kupować w ciemno, a widzę po postach iż znawcy tematu tu są.
Powiedzmy ze kino powinno działać na 16-20 m2.
Mam Bravie i nie wiem czy szukać sprzętu SONY żeby bawić sie w SONY Sync czy jak mu tam czy szukać czegoś z innej półki.
W grę wchodzą zestawy Plastikowe (typ mojej żony- bo zgrabne :roll:) i drewniane to mój typ.
Proszę o opnie i z góry dziękuję.
 

LUPO78

Banned
5.1 dobrego w tej cenie nie kupisz,a do dobrego 5.0 troszkę musisz dorzucić- do dwóch kafli to plastik lub słabszy sprzęt ,ale nie powiedziane że dobry

rozejrzał bym się za onkyo tx-sr508 i quadral quintas 5000 sprzęt już naprawdę dobry tylko że budżet musisz poszerzyć

później z biegiem czasu możesz rozszerzyć o suba
 

pkomp

New member
chyba najtaniej to onkyo 308 i np. jbl sc178....ale to i tak przekracza budżet ale lepiej dołożyć niż brać do 2000 plastik...plastik do 1500 to już coś może być - samsung 5550 na przykład - więcej nie ma sensu za plastik dawać

co do brawia sunc to zwykłe hdmi cec i zadziała z każdym sprzętem obsługującym te rozkazy - np rihd onkyo współpracuje bezproblemowo
 

RiedelS

New member
Droga Wspólnoto. Przepraszam że zmieniam temat, ale gdybym był zmuszony zakupić powiedzmy startowy (na jakiś tam okres użytkowania) zestaw Kina Domowego do kwoty 1000-1300zł plastikowy, z odtwarzaczem DVD (BR nie potrzebny) to który byście polecili. 16m2 powierzchnia kina 35 powierzchnia pokoju (pokój prostokąt) Sony, Samsung, LG, Panasonic. Proszę o rade.
 
Do góry