Amplituner z najnowszymi dekoderami

walonek

New member
Witam szukam jakiś przystępny amplituner, który obsługuje najnowsze trueHD oraz dts master itd.

Kwota jaką chce wydać na amplituner to około 1500zł, maksymalnie 2000zł jeśli naprawdę będzie warto. Zastanawiałem się nad yamaha v-465, denonem avr 1610 i jakimś Pioneerem. Jako, że za bardzo nie znam się na sprzęcie, nie wiem na jakie szczegóły zwracać uwagę w specyfikacji głośników, doradźcie coś. Pod amp chcę podpiąć jakiś zestaw 5.1 jednak na początek planuję kupić tylko 2 głośniki stereo z uwagi na budżet ;-)

Proszę o doradzenie jak najlepszego sprzętu w tej cenie (wiadomo, że to low-end, ale za te pieniądze już można fajnie film pooglądać).

Do tej miałem do czynienia tylko z głośnikami komputerowymi creative gigaworks g500 oraz aktualnie posiadam logitech z-5500. Dźwięk z z-5500 mnie satysfakcjonuję jednak ostatnio u kolegi pooglądałem film na 2.1, dzwięk leciał z amplitunera denona i było niebo lepiej.

Czy poczuję róźnicę przesiadając się ze sprzętu komputerowego na bardziej muzyczny ?
 

Mati22

New member
To co wypisales zaden nie jest wart no chyba Denon 1610( ostatnio go sluchalem i ze moca nie zachwycil ale za to ma fajny niski basik - ale to tez zalezy jakie glosniki dobierzesz - Polecam ONKYO 607 za 1800zl lub jesli uda ci sie H/K 255 za 2 tys. na allegro mozna juz zlapac za 1800zl.

Dobrze kombinujesz zaczynajac tylko od frontow a pozniej dokupisz caly zestaw
 
Do góry