Amplituner z kolumnami do 2000zł

skrobi2

New member
Witam przymierzam się do kupna amplitunera z kolumnami do pokoju 20m2

Zestaw miałby służyć przede wszystkim do oglądania filmów i do gier zastanawiałem się nad ONKYO TX-NR525 + TAGA TAV-606 v.3 ale może jest coś lepszego za te pieniądze ?

Dodam że w grę wchodzi tylko nowy sprzęt do 2000zł

Proszę o pomoc z góry wielkie dzięki





 

Just_Bart

New member
A co myslicie o dodaniu do tag 606 amplitunera Pioneer vsx-424k? Taki zestaw jest teraz w dobrej cenie i chyba nie jest to zly amplituner? Tez chce kupic te kolumny i wlasnie szukam ampli...
 

Just_Bart

New member
Dzis sluchalem Denkn x1000 i do tego eltax monaco.... Brzmialo fajnie. Co o tym myslicie? Czy z tanszym Ampli zagra tez dobrze? Ten zestaw kosztuje 2600. Widzialem tez Pioneer 423k ok 500zl taniej. Ale nie udalo sie posluchac...
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Słuchałem ale dla mnie brakowało dynamiki. Możliwe, że były trudniejsze do wysterowania dla słabego ampli z jakim był połączone ale w końcu to pod tańsze amplitunery podłącza się takie zestawy.
 

Henry

Active member
Bez reklam
W tym przedziale cenowym są ok ( 1 tyś za zestaw 5.0), jedynie chyba Jamo 506 byłyby dla nich konkurencją i ten model mógłbym polecić jako niewiele lepszy.
Lofty natomiast są sporo od nich droższe, w odniesieniu do ich ceny bazowej, a ta różnica w cenie wcale nie przekłada się już tak bardzo na jakość.
Ja słyszałem je z X1000 i X2000 i grały bardzo przyzwoicie, poza tym co by nie mówić z wyglądu są o wiele lepsze i wyglądają na staranniej wykonane od JBL Loft ;)
 
Do góry