Amplituner używany czy nowy z HD do 1000zł

mondek

New member
Witam serdecznie, przymierzam się do kupna amplitunera kwota jaką nie chciałbym przekroczyć to 1000zł myślałem o jakiejś używce, czytałem że można być bardziej zadowolonym ze starszych klocków niż nowych w tym przedziale. Więc chciałbym się poradzić na forum.

- Pomieszczenie ok 20m2
- Używane głównie do filmów i PS4, muzyka również często, głównie z laptopa i PS4 głównie klubowa muzyka, lubię niskie tony, ale nie ograniczam się do jednego gatunku.
- póki co głosniki jakie posiadam to 2 kolumny firmy cat, i 2 głośniki niskotonowe w skrzyni EXTREME DEVIL RX 102, są dosyć stare, skrzynia samoróbka, wiem że kiedyś grały u kogoś w bagażniku samochodowym :roll:

nie jestem wybrednym audiofilem, to grało bardzo długo na starym Aplilfilerze Universum, ale skończył żywot i chcę kupić coś lepszego, a następnie będę myślał nad zmianą głośników, może kino domowe.

Chciałbym żeby Amplituner miał wyjścia HDMI głównie pod PS4 i TV ale czy koniecznie? Nie używałem go do tej pory i nie narzekałem, ale myślę nad tym skoro już coś kupuję nowszego.

pomoże ktoś?Jakiś pomysł oglądałem i słuchałem Pioneerów z seri VSX ale wolę się poradzić
 

mondek

New member
Ten harman 255 podoba mi się bardzo wizualnie, a skoro bardzo dobrze gra na niskich tonach zastanowie się nad nim. A z marantz i arcam jakieś modele polecicie
do 1000zl?

A powie ktoś pod jakie wejście najlepiej podłączyć te dwa głośniki extreme devil rx 102 ? Jest jakaś różnica? Może ta skrzynia robić jako subwoofer?
 
Do góry