Amplituner stereo poniżej 1k

Yorick_Rise

New member
Witam,

Prosiłbym o pomoc w doborze sprzętu:
Co: Amplituner (+CD ew. zintegrowany)
Pomieszczenie: 16 m2, prostokąt z kolumnami rozstawionymi na dłuższym boku
Zastosowanie: słuchanie muzyki (CD/radio/komputer) + kino stereo z PC/TV (n-ka)
Muzyka: klasyczna, jazz, czasem opera/operetka jakaś, Sting i około tego tematy. Ale także dźwięk z filmów/seriali.
Wymagania: pilot do sterowania, oszczędne wymiary (max 35zm głębokości - najlepiej już po podłączeniu) Nie bardzo chcę iść w stronę wzmacniacza i radia i cd-ka - max to 2 moduły.
Odsłuch: wieczorami i nocą na raczej niskich poziomach głośności (dzieciaki)
Kolumy: chwilowo z uszkodzonej wieży Philips, później coś odpowiedniego (podstawkowe, też gabarytowo ograniczone - lecz bez przesady, w rogach pokoju - więc bass reflex z przodu)
Podłączenia: PC (Xfi XtremeMusic), dekoder n-ki / Sony 40W5500.

Rozważam sprzęt typu: DENON DRA-545RD / 455 / 1000 (Denon przemawia do mnie wyglądem i dobrymi opiniami)
Choć kusi nieco sprzęt zintegrowany: DENON RCD-100 / ostatecznie coś w stylu lepszej miniwieży.
Koszt: 500 zł ok, wyżej może i raczej bez chęci przekroczenia 1k.

Nie jestem szczególnie osłuchany w hifi - raczej na żywo. Mieszkam we Wrocku i najchętniej brałbym coś na miejscu ale to już sobie sprawdzę dostępność :)

Bardzo proszę o poradę - ew. przekierowania do konkretnych wątków.
 

Yorick_Rise

New member
Ok, więc informacyjnie: kupiłem Denona DRA-365RD + DCD-435. Jak przyjedzie będę mógł powiedzieć jak wrażenia. Teraz będę z kolei szukał kolumn podstawkowych do tego zestawu (jak docelowy zastępca kolumn Philipsa)
 
Do góry