Amplituner plus kolumny - szukam pomocy .

malin1976

Member
Czy taki zestaw ma w ogóle sens ? Wszyscy biorą kolumny podłogowe a ja nie chcę z różnych względów . Chciałbym takie oto :

JBL ES 20 ES20 HI-END MONIT. 2.0 JM SYSTEM OLKUSZ (2047693950) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Czy z takim amplitunerem można te kolumny zestawić ?

YAMAHA RS300 R-S300 RS-300 HI END JM SYSTEM OLKUSZ (2066848466) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Pokój mały - 5x4 m . Fotele około 2 metrów od tv , konsoli i przyszłych amplitunera i kolumn :) Słucham głównie rocka ale i jakieś WWO czy 50 cent poleci . Do tego obowiązkowo radio . Muzyki nie słucham głośno więc zestaw nie musi dawać czadu hehe .
 

malin1976

Member
Coś koło 2000 zł plus minus oczywiście ;)

A tak przy okazji kiedyś poleciłeś mi telewizor Sony 32E4000 i do dziś jestem z niego zadowolony . Obraz z naziemnej cyfrowej telewizji świetny !!! Kablówkę olałem ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

malin1976

Member
No jeżeli do wymiany to chętnie dowiem się na jakie . Podaj proszę ze dwa przykłady .

W sumie to przy budżecie 2000 spokojnie zmieszczę się też z takim oto zestawem :
Yamaha RS300
kolumny jbl ES 30

Podłogówki odpadają już na 100% !!!
W amplitunerach dużego wyboru w cenie ok 1000 zł nie mam :) Nówki oczywiście .
 
Ostatnia edycja:

malin1976

Member
Z góry przepraszam za post pod postem ale zmieniłem zdanie przeglądając forum jak i net w ogóle :) Nie będę się pakował w nie wiadomo jakie zestawy bo nie mam o tym zielonego pojęcia i kupię sobie wieżę w komplecie . Chciałbym kupić :

Yamaha PianoCraft MCR - 640

lub

Yamaha PianoCraft MCR - 840

Czy te wieże różnią się wyłącznie tym że jedna ma napęd dvd a druga cd ? Do muzyki obie grają tak samo ? Dvd już mam ale gdyby nie było różnicy to lepiej mieć dwa w jednym ale z doświadczenia wiem że nie zawsze się to sprawdza :)
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wieże zdecydowanie bym odpuścił.
Sięgałbym po Harmana AVR 156 + Kefy 1005 i będzie super.
 
Ostatnia edycja:

malin1976

Member
Dobra . Zamotałem cały temat i wracam do punktu wyjścia . Poproszę o propozycję małych kolumn 2.0 do 1000 zł . Podłogowe odpadają .

Amplituner stereo będzie też w cenie 1000 zł ale podobno najpierw wybiera się kolumny :)
 
Do góry