Amplituner Onkyo TX-NR636 sam się włącza

Saszku

New member
Witam

Ostatnimi czasy zauważyłem, że mój amplituner jak w temacie regularnie nad ranem sam się uruchamia, czy ktoś zauważył u siebie takie zjawisko? Jest podłączony do telewizora więc ze sobą i go uruchamia. Jest to dość irytujące, proszę o sugestie.
 

SternQuest

New member
Witam

Ostatnimi czasy zauważyłem, że mój amplituner jak w temacie regularnie nad ranem sam się uruchamia, czy ktoś zauważył u siebie takie zjawisko? Jest podłączony do telewizora więc ze sobą i go uruchamia. Jest to dość irytujące, proszę o sugestie.

Co to znaczy regularnie - o tej samej konkretnej godzinie ? Mam ten model, ale nie widziałem takiej opcji aby można było programować godzinę włączenia. Jest tylko zwykły sleep timer który wyłącza ampli. Może reset do ustawień fabrycznych pomoże.
 

Saszku

New member
Dzisiaj spojrzałem na zegarek i była punkt 05:00 ale wcześniej chyba też o tej godzinie albo zbliżonej
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
A moze telewizor ma ustawione wlaczanie o okreslonej porze? Najlepiej rozlacz urzadzenia przed tą porą
 

quasimodek

Member
Bez reklam
A tv to nie przypadkiem Samsung? Pamiętam temat na forum o wlaczajacym się odbiorniku w godzinach mocno porannych z powodu chęci pobrania aktualizacji. Rozlacz sprzęty na noc albo w tv wyłącz automatyczną aktualizację i daj znać czy pomogło.

Wysłane z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej za pomocą Poczty Polskiej
 
Do góry