Amplituner Nad czy Arcam

Volvov

New member
Witam chciałbym kupić amolituner kina domowego i zastanawiam się nad dwoma firmami Arcam avr 200 i NAD t 743 ktory wybrać głównie będzie grał w kinie czyli filmy 70% a muzyka 20% kiedyś miałem wzmacniacz stereo Nad 314 i byłem zadowolony teraz głównie filmy oglądam głośniki mam Koda
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Witam chciałbym kupić amolituner kina domowego i zastanawiam się nad dwoma firmami Arcam avr 200 i NAD t 743 ktory wybrać głównie będzie grał w kinie czyli filmy 70% a muzyka 20% kiedyś miałem wzmacniacz stereo Nad 314 i byłem zadowolony teraz głównie filmy oglądam głośniki mam Koda

Jest to Twój pierwszy post, więc pozwól, że zwrócę Ci uwagę na jedną rzecz. Napisałeś to czego potrzebujesz w jednej wypowiedzi, zdaniem tego nazwać nie można. Taki styl bardzo trudno się czyta, a często trzeba nawet przeczytać ponownie.

Co do podpowiedzi, napisz jakim przedziałem operujesz, jak duże jest pomieszczenie... Im więcej szczegółów, tym lepiej.
 

rabit

Active member
Bez reklam
Według mnie, żaden z nich. Popatrz że żaden nie ma wejść HDMI. Tak więc nie uzyskasz wizji HD, a myślę że jakiś płaski tv masz w domu. Tak samo z dźwiękiem. Te ampli nie mają kodeków, które teraz są oczywistością (nie mówię o Atmosie). Tak więc tak jak napisał SebaK1205, podaj jakie warunki lokalowe i ile chcesz przeznaczyć. Choć pewnie przy takiej przewadze filmu nad muzyką, to kupiłbym Onkyo.
 
Do góry