Amplituner kina domowego z dobrym stereo ? co kupić

easy1500

New member
Witam szukam dobrego amplitunera do kina domowego z przyzwoitym stereo ( lubię dynamikę dźwięku, słyszeć bas i sopran ale nie lubię plastikowego i nienaturalnego dźwięku).
Obecnie mam: Denona AVR 1306 totalne dno w stereo płaski dźwięk zero dnamiki.
fronty tonsile scherzo 350
centralny tonsil pasywny jakieś 150w
tyły i subwoofer jakieś tam kody.
Czytałem różne artykuły i pojeździłem trochę po sklepach, gdzie polecali mi Denona AVRX4100R lub Martranz SR 7009. Mój budrzet to ok 4500 zł. Dodam że mam gdzieś internety i inne zbędne gadżety zależy mi tyko na 5.1 i dobrym stereo. Czy ktoś poleci mi coś co zagra w stereo tak jak stara diora czy technics ?

Pozdrawiam Zbigniew
 
Zostawiłem koledze na pw informację co ma zrobić by był zadowolony na długie lata.
Amplituner KD(używka z pre-out) + dobry wzmacniacz stereo pod fronty.
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Witam szukam dobrego amplitunera do kina domowego z przyzwoitym stereo ( lubię dynamikę dźwięku, słyszeć bas i sopran ale nie lubię plastikowego i nienaturalnego dźwięku).
Obecnie mam: Denona AVR 1306 totalne dno w stereo płaski dźwięk zero dnamiki.
fronty tonsile scherzo 350
centralny tonsil pasywny jakieś 150w
tyły i subwoofer jakieś tam kody.
Czytałem różne artykuły i pojeździłem trochę po sklepach, gdzie polecali mi Denona AVRX4100R lub Martranz SR 7009. Mój budrzet to ok 4500 zł. Dodam że mam gdzieś internety i inne zbędne gadżety zależy mi tyko na 5.1 i dobrym stereo. Czy ktoś poleci mi coś co zagra w stereo tak jak stara diora czy technics ?

Pozdrawiam Zbigniew
Są jeszcze fajne Onkyo tylko patrz modele 4 cyfrowe.
 
Do góry