Amplituner kina domowego - następca Onkyo 616

kochin

New member
Onkyo 616 prawdopodobnie padło i trzeba poszukać czegoś nowego.

Obecny zestaw to:
Onkyo 616 - brak dźwięku, prawdopodobnie wada fabryczna płyty głownej się uaktywniła :(
Klipsch Synergy F2-B2-C2
Gramofon Rega P1 + przedwzmacniacz
Sony PS4 PRO
Samsung KS7000
Bluray Panasonic
Kalbowka UPC

Jak widać szukam amplitunera kina domowego który fajnie zagra i pociągnie też ten gramofon.

Z Onkyo 616 przez te 6 lat byłem zadowolony ale za akcje z wadami fabrycznymi - nigdy więcej.

Ktoś coś poleci?
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Jaki budżet ? Nowy czy używany ?
Nowe modele Onkyo nie mają tego typu problemów - polecam serię RZ-8.. - o wiele lepsza w KD i stereo od NR-6..
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Onkyo 616 prawdopodobnie padło i trzeba poszukać czegoś nowego.

Obecny zestaw to:
Onkyo 616 - brak dźwięku, prawdopodobnie wada fabryczna płyty głownej się uaktywniła :(
Klipsch Synergy F2-B2-C2
Gramofon Rega P1 + przedwzmacniacz
Sony PS4 PRO
Samsung KS7000
Bluray Panasonic
Kalbowka UPC

Jak widać szukam amplitunera kina domowego który fajnie zagra i pociągnie też ten gramofon.

Z Onkyo 616 przez te 6 lat byłem zadowolony ale za akcje z wadami fabrycznymi - nigdy więcej.

Ktoś coś poleci?
Zależy od budżetu. Cos w poprzednim dobrego to Yamaha RXV-685, Wyższy to Pioneer VSX-LX504.
 

MusiC

Member
Jaki budżet ? Nowy czy używany ?
Nowe modele Onkyo nie mają tego typu problemów - polecam serię RZ-8.. - o wiele lepsza w KD i stereo od NR-6..

Rozwiń proszę tę myśl :). Pytam ponieważ kupiłem Onkyo TX-NR696 z zamiarem odtwarzania filmów i muzyki ale mam jeszcze możliwość zwrotu i zamiany na coś innego/lepszego.
 

kochin

New member
Budzet jest elastyczny. Najtansza opcja byloby kupic onkyo 686 ale jak pisalem ta marka odpada.
Lepszego onkyo nie chce bo... zgadza sie - ta marka odpada :)

Wiec budzet wyzszy niz ostatnio tylko chcialbym zeby to mialo sens z reszta sprzetu ktorego nie chce zmieniac. Sprzet ma byc tez nowy.

Warto ladowac te 5 tys w tego Pioneera VSX-LX504
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
Zważywszy na to że lx501 można kupić za 2500-3000zł to raczej nazwał***bym to wtopą.
Za 5000 to można kupić prawdziwego LX'a LX801 czyli praktycznie najwyższy model.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Budzet jest elastyczny. Najtansza opcja byloby kupic onkyo 686 ale jak pisalem ta marka odpada.
Lepszego onkyo nie chce bo... zgadza sie - ta marka odpada :)

Wiec budzet wyzszy niz ostatnio tylko chcialbym zeby to mialo sens z reszta sprzetu ktorego nie chce zmieniac. Sprzet ma byc tez nowy.

Warto ladowac te 5 tys w tego Pioneera VSX-LX504
Można tylko wychodzi taniej, pisz na priva i posprawdzamy.
 
Do góry