Amplituner do 2,5 tys. zł

boguslavski

New member
Witam forumowiczów. Poproszę o kilka ciekawych propozycji amplitunera.
Moje dane:

-cena 2500 zł plus,minus jakieś drobne.
-pokój 31m2
-w zdecydowanej przewadze muzyka, później filmy.
-muzyka deep house, chill out, electro
-miło by było gdyby amp posiadał wifi,widi
-konfiguracja na razie 2.1
-głośników jeszcze nie mam, ostał mi się jedynie sub yamaha ns-sw700 (wiem, że muzyczny to on nie jest ale na razie nie zmieniam go). Możecie polecić również jakąś parkę do 2,5k.

Dziękuje wszystkim za propozycje.
 

milewski81

New member
A jaka jest różnica w dzwięku muzyka między AVR460 a 265? Ta sama cena a moc chyba większa (Głośniki AE Aelite). Czy do pomieszczenia jw 30m2 i glownie muzyka film to 30% bedzie lepszy 265 czy 460?
 

raczeqq

New member
a second hand ? za nowości zawsze się przepłaca...

Jestem tutaj nowy ale masz dwie szkoły:

Black zaproponował fajny gadżet i nie podważam jego porad, ale jeśli zależy Ci na muzyce szukaj innym tokiem myślenia. coś co dziś jest nowe i kosztuje 2-3 k zł gra gorzej niż ampli które masz dziś za ułamek ceny rynkowej z lat debiutu, Bajery idą do przodu owszem zgodzę się ale jakość już nie, ta leci na łeb na szyje, cięcie kosztów, chiny, coraz bardziej tandetne wykonanie w ładnych opakowaniach, na niskiej jakości podzespołach, zakłamywane dane - podawane tak aby zaślepić - bo teraz 8x100 W i 1050 W poboru z sieci to to samo co 8 x 100 watt ale przy jednym kanale wysterowanym i 250 W poboru z sieci, wodotryski, fajerwerki - to już zależy od wymagań i musisz zdecydować co wolisz ale do muzyki są inne kryteria którymi trzeba się kierować...

podam przykłady i na yamahę bym na twoim miejscu polował tylko żeby nie było - nie reklamuje...
w audio trochę siedzę, na audiostereo przebywam od 6 lat, może KD to trochę nowa dziedzina dla mnie ale w muzyce zasady sie raczej nie zmieniły ( do KD w innym sensie nosa nie wtrącam ).

Szukaj na Alle:

Rotel RSX-1055

Denon 3806

Yamaha DSP AX1 - i tutaj zobacz sobie jak to wygląda w środku... to są modele TOP gdzie jeszcze utrzymuje się szablon według którego winien taki sprzęt być konstruowany... ( google >DSP AX1 > grafika) trwa licytacja na aledrogo - wartość znajdziesz sobie w necie - ja szukam ale nie mój pułap cenowy i w 12m2 tym nie poszaleje :) zauważyłem na tym forum tendencje do polecania HK być może w KD wymiata ale jeśli o muzyke ta yamaha zdmuchnie masę nowych modeli które koledzy tutaj doradzają.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry