amplituner denon 3313

naba25

New member
Witam panowie mam możliwość zakupu denona tyle ze niema pilota i niedziala usb i internet czy warto brac cena jest na razie za 1000zl ,jeśli bym zakupil jest możliwość dokupienia pilota i gdzie ? może ktoś podpowie i naprawa ciekawe czy jest oplacalna
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pilot to najmniejszy problem bo w każdym sklepie kupisz zapewne gdzie jest sprzedawany asortyment Denona a jak nie to na pewno w Hornie.. Kwestia ważniejsza to ile będzie kosztowała naprawa ? I ostatnia sprawa jak brak jest pilota i są te awarie to pytanie czy nie ma czegoś więcej skoro ktoś tak eksploatował ten amplituner ..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

quasimodek

Member
Bez reklam
Ja również nie pakowałbym się w uszkodzoną używkę.
Dzisiaj nie działa USB i internet a jutro HDMI i końcówki mocy... Dołóż lepiej i kup coś sprawnego najlepiej z gwarancją.
 

naba25

New member
jednak daruje sobie taki sprzet, mam na oku dwa modele jeden to
denon -avr 3808
pioneer -SC 2022-K
i który bylby lepszy do kina ? pioneer ma tylko 290 w ale wzmacniacz w klasie d jak się niemyle
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
jednak daruje sobie taki sprzet, mam na oku dwa modele jeden to
denon -avr 3808
pioneer -SC 2022-K
i który bylby lepszy do kina ? pioneer ma tylko 290 w ale wzmacniacz w klasie d jak się niemyle
Witam.
Polecam Ci 3808. Miałem go, tylko w wersji 3808A. Świetna maszyna. Nie miem, czy nie została mi po nim polska instrukcja. Sprawdzę jak będę w domu. Jeśli byś kupił i nie miał instrukcji, to daj znać. Zobaczymy, co da się zrobić. :)
 

naba25

New member
udało mi się zakupić amplituner denon 3808 i do tego nowy! za 1800zl chyba cenowo nie przeplacilem ? dopiero odbieram za pare dni sprzet mam nadzieje ze będzie lepszy od yamahy 1600 heh:)
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
udało mi się zakupić amplituner denon 3808 i do tego nowy! za 1800zl chyba cenowo nie przeplacilem ? dopiero odbieram za pare dni sprzet mam nadzieje ze będzie lepszy od yamahy 1600 heh:)
No to nieźle. Co do instrukcji. Jak by co, to daj maila na PW. Mam w pdf-ie, to podeślę. :)
 
Do góry