Ampli +ps3+ proejktor+ tv

rafalopatika

New member
Zgłupiałem.
Mam PS3 podłączone pod ampli (onky 807) po HDMI. HDMI out z ampli podłączone jest do projektora i tam widzę i PS3 i podłączony pod ampli odtwarzacz multimedialny (wd tv live streaming). Ampli podłączone mam tez po component z TV i ... jak włączę w ampli radio (net) to mam obraz na tv jak i na projektorze. Niestety nie mam obrazu z Ps3 na TV. Co robić ? Zmieniałem w ustawieniach onkyo MONITOR OUT z HDMI na Analog ale nic to nie daje. Jak włączam GAME (źródło PS3) to nic na ekranie TV się nie wyświetla, dopiero po włączeniu projektora mam na nim obraz. Co zrobić był obraz na TV?

Dzięki
Rafał
 

JackS.

New member
Bez reklam
Zgłupiałem.
Mam PS3 podłączone pod ampli (onky 807) po HDMI. HDMI out z ampli podłączone jest do projektora i tam widzę i PS3 i podłączony pod ampli odtwarzacz multimedialny (wd tv live streaming). Ampli podłączone mam tez po component z TV i ... jak włączę w ampli radio (net) to mam obraz na tv jak i na projektorze. Niestety nie mam obrazu z Ps3 na TV. Co robić ? Zmieniałem w ustawieniach onkyo MONITOR OUT z HDMI na Analog ale nic to nie daje. Jak włączam GAME (źródło PS3) to nic na ekranie TV się nie wyświetla, dopiero po włączeniu projektora mam na nim obraz. Co zrobić był obraz na TV?

Dzięki
Rafał

Spodziewałeś się, że Onkyo rozkoduje zabezpieczony przez HDCP sygnał z PS3 i wyśle go na niczym niezabezpieczone wyjście component? Naruszałoby to licencję na HDCP. Będziesz musiał zainwestować w splitter HDMI.
 

JackS.

New member
Bez reklam
rozumiem, że jedyna możliwością jest podłączenie bezpośrednio Ps3 przez gniazdo AV z component w TV (taki kabelek kosztuje 10 zł) NOWY KABEL DO TV COMPONENT DO PS3 PS2 AV HD DŹWIĘK (3015813238) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
albo do component in w ampli i wypuszczenie przez component out
Kabelek do którego zalinkowałeś, to composite, a nie component.

splitter już jeden mam i nie mam kolejnych 300 na pudełeczko. Nie musi być po HDMI.
Skoro masz splitter, to czemu nie podepniesz go na wyjście HDMI amplitunera?
 
Do góry