Alternatywa dla centralki roth oli c20

lasek0511

New member
witam jakis czas temu dokonalem zakupu roth oli 40 i roth oli 20 lecz jak sie okazalo centralka rotha jest juz w uk niedostepna i zastanawiam sie nad jakas alternatywa cos co bedzie gralo w podobnym zakresie, podiete na razie to bedzie do denona 1612 na ok 20 m2 z czasem bedzie to pewnie marantz sr5007 albo sr6006, gdyz podpinajac je do pm7004 okazalo sie ze to zupelnie inne kolumny na plus oczywiscie. dzieki za kazda podpowiedz.
 

tomato10

New member
Trzeba się uzbroić w cierpliwość , jestem po rozmowie z przedstawicielem rotha . Centralki mają sie pojawić w ciągu 1-2 miesiące.
 

lasek0511

New member
to byloby swietnie , sam pisalem wczoraj do "av bristol " odnosnie ich dostepnosci ale nie uzyskalem jeszcze odpowiedzi
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Widziałem ostatnio centralny Mission MH6 (kolor cherry) na wyprzedaży 180zł tonalnie by pasował do Roth
 
Ostatnia edycja:

lasek0511

New member
outcold w zeslym tygodniu pojawil sie na ebay.co.uk kh2 za £70 a superfi ma za £129 kh20 z tym ze w tej chwili wystarcza mi basu we frontach (w sumie to bardziej sasiadom wystarcza a nie mi:) )
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
a nie pamietasz moze pamietasz na jakiej stronie je widziales przemko77 chodzi mi o te Mission MH6??

tomato10 pisze że rozmawiał z dystrybutorem i centralki mają się " niby" pojawić za 2 miesiące, nie lepiej poczekać i kupić od kompletu? Inna sprawa że w Rafko to chyba sami nie wiedzą na czym stoją. Jak ja dzwoniłem jakiś czas temu co się dzieje z kolumnami Roth Oli, to odpisali że będzie niedługo wchodził nowy model, a do tej pory ani nie widać nowych modeli a i trudność z dostępnością starych. A Koledze znowu powiedzieli że za 2 miesiące się pojawią, więc kto tu mówi prawdę? Myślę że te 2 miesiące możesz zaczekać, a może się trafi w necie jakiś central? Zawsze uważałem że komplet to komplet, efekt wizualny inny a i spójność brzmenia gwarantowana.
 

Tetr1s

New member
Koledzy i jak sprawy się mają? Dokupiliscie centralny ? Bo mi tez wlasnie centralki brakuje i juz szukam dobry miesiąc i nic. Zastanawiam sie nad c30...
 

FunkyKoval

New member
Bez reklam
Ja tez szukalem, ale nie ma nigdzie... :/ Dlatego postanowilem, ze jednak nie bede kupywal zestawu Roth tylko Dali lub Mission.
 
Do góry